Skip to main content

Netikėtai moteriai diagnozuota baisi liga iš lėto griovė visos jos šeimos gyvenimą. Niekas negalėjo patikėti tuo, ką dėl mamos nutarė daryti 9-metė

Niekas taip neišmuša iš gyvenimo vėžių kaip sveikatos trūkumas. Kiekvienas gyvename gyvenimą dažnai nesusimąstydami, kad rytoj galime visko netekti. Netikėta žinia sujaukė ir Grebenc šeimos iš Kolorado valstijos JAV kasdienybę.

Reklama

Jonmichael ir Nancy neturėjo finansinių sunkumų. Paprasta šeima gyveno tikrai puikų gyvenimą iš to, ką uždirbo abu tėvai. Tačiau kai Nancy buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, viskas pasikeitė. Nors ši sunki liga nėra mirties nuosprendis, šiai šeimai tai atrodė būtent taip.

Nancy pasijuto taip blogai, kad negalėjo pati nei vaikščioti, nei valgyti. Staiga šeima ne tik turėjo išgyventi didelį stresą ir skausmą dėl moters sunkios būklės, tačiau ir bandyti susitvarkyti su visiškai sugriuvusiais finansais. Nancy turėjo persikelti gyventi į specialius slaugos namus.

Reklama

Sąskaitos kaupėsi, o skausmas ir liūdesys tėvų akyse proporcingai taip pat didėjo. Pora tikrai nesileido į detales paaiškindami devynmetei dukrai Shelby apie tai, kokie sunkumai juos užgulė, tačiau ji viską matė ir pati. Norėdama prisidėti prie šeimos gerovės, ji paklausė tėčio, ar ji galėtų kokiu nors būdu uždirbti šeimai pinigų.

Reklama

Nors tėvas tikrai nesitikėjo nieko grandiozinio iš devynmetės, jis džiaugėsi, kad dukra turi didelę širdį ir panoro prisidėti prie sunkios finansinės situacijos taisymo. Tačiau mažoji Shelby nė nesiruošė žaisti vaikų žaidimų, o tai, ko apsiėmė mergaitė buvo neįtikėtina.

Pasiskolinusi iš močiutės pinigų, mergaitė įsigijo viščiukų, kuriuos ji pati prižiūrėdavo ankstyvais rytais ir po pamokų. Neturėdama jokios ūkininkavimo patirties, žinodama, kad tai nėra lengvas darbas, ypač kai reikia tampyti didelius pašarų maišus, mergaitė vis vien turėjo aistrą ir užsidegimą dirbti.

Reklama

Mažai kas galėjo tuo patikėti, tačiau jos verslas greitai įgavo pagreitį, o devynmetė netrukus per metus uždirbdavo per 15 000 dolerių. Įspūdingiausia buvo tai, kad mergaitė sugebėjo tapti jauniausia fermere, kurios viščiukai gyvena nuostabiomis sąlygomis.

Reklama

Jos prižiūrimi 135 viščiukai laisvai ganosi visą dieną, valgo vabalėlius ir aplamai gyvena laimingą gyvenimą. Tokių vištų kiaušiniai yra ypatingai paklausūs, todėl mažoji Shelby turėjo šimtus klientų apylinkėje. Praėjus porai metų, jos mama jaučiasi kur kas geriau ir gyvena vėl šeimos namuose.

Dabar Shelby gali visus uždirbtus pinigus kaupti savo studijų fondui. Kalbėdami apie dukros pasiaukojimą, tėvai neslepia ašarų. Jie nuo pat pradžių, tiek iki šiol negali patikėti tuo, su kokiu atsidavimu Shelby užsiėmė šia veikla tik tam, kad padėti savo šeimai išgyventi sunkiu laikotarpiu.

“Jei ne jos indėlis, mes tikriausiai būtume benamiai. Shelby sugebėjo sunkiausiu šeimai metu pasistengti taip, kaip jos niekas nebūtų drįsęs prašyti. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokią dukrą” – su jauduliu balse žurnalistams pasakojo tėvas. Kas geriau įrodo, kad vaiką išauklėjai deramai, nei toks puikus pavyzdys?

Reklama