Skip to main content

Nuotaka netikėtai sustabdė ceremoniją ir kreipėsi į buvusią mylimojo žmoną. Susirinkusieji negalėjo patikėti tuo, kas vyksta

Vestuvės yra kone viena įsimintiniausių dienų kiekvienos poros gyvenime. Tai diena, kai draugų i artimųjų apsuptyje du žmonės prisiekia vienas kitam amžiną meilę šventais santuokos įžadais. Tačiau niekas nesitikėjo to, kaip pasielgs nuotaka savo vestuvių metu, kai salėje sėdėjo jos būsimo vyro buvusioji.

Reklama

Katie Hild iki skrupulų suplanavo savo ir būsimo vyro Jeremy nuostabiausios dienos detales, tačiau ji taip pat turėjo slaptą planą, kurio neatskleidė beveik niekam. Ji sugalvojo viduryje pačios svarbiausios jų dienos dalies, kai jie duos įžadus vienas kitam, įterpti ir kreipimąsi į Jeremy buvusiąją.

Jeremy ir Casey santykiai niekada nebuvo idealūs. Jų skyrybos taip pat nebuvo kažkas taikaus ir gražaus, bet dėl jų mažamečio sūnaus Landon jie stengėsi išlikti pačiais geriausiais tėvais. Kai Jeremy sutiko Katie, jo ir buvusiosios santykiai vis dar buvo labai sudėtingi. Tačiau būtent naujos Jeremy meilės dėka jų, kaip dviejų žmonių turinčių bendrą vaiką, santykiai pasikeitė.

Reklama

Katie buvo tas žmogus, kuris pasistengė sutaikyti du žmones, kurie turėjo pasistengti nesuteikti daugiau skausmo savo sūnui Landon. Su metais Casey ir Katie draugystė tik stiprėjo, nes abi moterys žinojo, kaip reikia pasistengti dėl Jeremy sūnaus. Katie sugebėjo net supiršti Casey su savo pažįstamu ir dabar jie turi puikius santykius tarp dviejų porų.

Reklama

Tačiau savo vestuvių su Jeremy dieną Katie norėjo pažymėti ypatingai. Netikėtai ceremoniją vedanti moteris paprašė Casey atsistoti. Tada nuotaka kreipėsi su specialiai tai progai parašytais įžadais jai ir jos sūnui.

Brangi Casey, pirmiausia ačiū tau už tai, kad leidai tapti tavo drauge. Ačiū, kad leidai tapti tavo sūnui pamote. Pažadu būti pačia geriausia mama tavo sūnui. Aš jį lydėsiu, mokysiu ir mylėsiu kiekvieną dieną.” Ji pažadėjo stengtis iš visų jėgų ir sutarti bendradarbiaujant ir auginant jų sūnų Landon.

Reklama

Toliau Katie tęsė įžadus nukreiptus į posūnį. Ji pasakė, kaip ji myli, kaip džiaugaisi matydama, kaip jis auga ir kaip jį mylės iki gyvenimo galo. Visa salė, įskaitant ir abu jaunuosius, negalėjo tvardyti ašarų tokią jautrią akimirką.

Reklama

Ši šeima pasidalino savo ištrauka iš vestuvių norėdama parodyti pavyzdį, kaip du atrodo nesuderinami dalykai gali kuo puikiausiai koegzistuoti. Katie didžiavosi tuo, kokius santykius ji su vyru pastatė jo buvusiosios atžvilgiu, kaip jie sau ir kitiems įrodė, kad galima gyventi taikoje ir draugystėje.

Vaikams esame didžiausi pavyzdžiai pirmiausia pagal tai, kokius sprendimus gyvenime patys priimame. Katie pademonstravo didelę pagarbą būsimo vyro praeičiai ir pasiryžimą tęsti jo gerus santykius su sūnumi ir jo mama ir dabartyje.

Šia ceremonija užtvirtinta draugystė yra puikus pavyzdys, kaip žmogus gali praryti savo nuoskaudas bei principus ir tapti kuo puikiausia didele šeima.  

Jautri akimirka iš ceremonijos:

 

Reklama