Skip to main content

Parduotuvėje staiga dingo elektra ir visi pirkėjai pradėjo panikuoti dėl savo pirkinių. Netrukus darbuotojas pranešė visiems tai, kas privertė visus išsižioti iš nuostabos

Šiemet ir praeitais metais pandemijos visame pasaulyje visiems žmonėms ir verslams buvo sunku. Tačiau ir be siaučiančio viruso pasaulį sukrėtė įvairios kitos negandos. Štai Teksaso valstijoje šiemet labai daug žmonių turėjo išgyventi labai ekstremaliose sąlygose, kai sniego audros sutrikdė ne tik elektros, tačiau ir geriamo vandens bei dujų tiekimą milijonams žmonių.

Reklama

Daugybė išsigandusių teksasiečių privalėjo ieškoti prieglobsčio, badavo, nemažai turėjo sušilti namuose deginant baldus. Tam žmonės buvo visiškai nepasiruošę, tad natūralu, kad visoje valstijoje buvo chaosas. Praėjus blogiausiam laikui, dar net keletą savaičių visi turėjo sunkumų grįžtant į normalią kasdienybę, nes elektros tinklai buvo pažeisti labiausiai.

Dar net porą mėnesių žmonės karts nuo karto turėjo kantriai išlaukti elektros dingimus, tačiau niekas nežinojo kaip elgtis, kai elektra dingo ir nemažoje maisto prekių parduotuvėje. Vienas pirkėjas papasakojo tai, kas įvyko, nes mažai kas galėjo tuo patikėti. Įprastai tokiais atvejais klientai yra įspėjami arba laukti, arba palikti parduotuves be pirkinių, nes jų neįmanoma nuskenuoti ir už jas susimokėti.

Reklama

Daugybė žmonių ir taip turėjo tik būtiniausius pirkinius, nes parduotuvių lentynos ilgą laiką buvo pustuštės. Mažiausiai, ko jie norėjo, tai palikti parduotuvę iš viso tuščiomis. Galiausiai žmonių šurmulyje pasigirdo raginimai judėti su pirkinių krepšiais ir vežimėliais link kasos. Vyras vardu Henry galvojo, kad be elektros eilės judės ypatingai lėtai, tačiau kai visi ėjo per kasas pakankamai greitai, jis nustebo.

Reklama

Kai atėjo jo eilė, kasininkė atsiprašė, kad negalės jiems supakuoti prekių į maišelius. Vyras nelabai suprato, apie ką yra kalba, tačiau netrukus moters žodžiai viską paaiškino. Parduotuvės vadovybė nusprendė leisti visiems palikti parduotuvę su visais turimais pirkiniais nemokamai. Šimtai žmonių iš prekybos centro išėjo su savo reikalingais pirkiniais, o darbuotojai tiesiog palinkėjo visiems saugiai grįžti namo.

Henry ir šimtai kitų žmonių negalėjo patikėti tokiu gerumu, todėl jis būtinai norėjo viešai atsidėkoti parduotuvių tinklui, priėmusiam tokį unikalų ir labai retą sprendimą. “Niekas nekaltintų parduotuvės darbuotojų, jei jei pasakytų palikti parduotuvę be pirkinių. Tačiau jūs pasielgėte neįprastai ir labai nuostabiai. Esame iš visos širdies dėkingi ir niekada to nepamiršime.”
Galime tik pasidžiaugti už šiuos žmonės ir palinkėti visiems prekybos centrams kartais prisiminti, kad išskirtiniais atvejais galima pamiršti apie pinigus ir vadovautis gerumu!

Reklama