Skip to main content

Parduotuvės vadybininkas pastebėjo, kad senutė perka maistą sau tik skardinėse. Senjorės situacija jį šokiravo, tad jis nutarė padėti

Vietinė parduotuvė yra ta vieta, kur miestelėnai susitinka dažniausiai. Metų metais apsipirkinėdami toje pačioje parduotuvėje kai kurie neišvengiamai sukuria draugystes arba bent jau ryšį, kuris kartais padeda suprasti, kad kažkas yra ne taip. Jungtinės Karalystės Camborn miestelyje esančios Aldi parduotuvės vadybininkas Richard Allen susirūpino vienos pirkėjos situacija ir vieną dieną išdrįso ją pakalbinti.

Reklama

Jis per pastaruosius keletą mėnesių pandemijos metu pastebėjo, kad 87-erių moteris perka tik pagamintą maistą skardinėse. Nors kartais tokie patiekalai yra patogūs valgyti išskirtiniais atvejais, tačiau jo maistingumas nė iš tolo neprilygsta šviežiam maistui. Senolė jam atskleidė, kad namuose ji neturi nei mikrobangų krosnelės, nei orkaitės, o pasirūpinti ja nėra kam. štai tada Richard suprato, kad turi imtis veiksmų.

Jis susitarė su vietinės kavinukės darbuotojais reguliariai pristatyti senolei karštą ir šviežiai pagamintą maistą. Jis norėjo už viską ir sumokėti, tačiau senjorė paprieštaravo, nes finansiškai už maistą ji susimokėti gali. Nors Richard jai pagelbėjo užtektinai, jis norėjo padaryti ką nors daugiau.

Reklama

Jis pasirūpino, kad senolės durų skambutis visada veiktų ir suorganizavo senutei naują mikrobangų krosnelę ir orkaitę. Richard parodė, ne tik kaip atsakingai jis žiūri į savo darbą ir į savo klientus, tačiau kokios didelės širdies jis yra. Kavinė nusprendė pasirūpinti nemokamu maistu senjorei, tad ji dar galės sutaupyti sau pinigų sveikatos reikmėms. Richard parodė, kad gerumas ir atjauta nesibaigia už jo darbovietės ribų.

 

Reklama