Skip to main content

Picerija gavo pastovios klientės įprastą užsakymą, tačiau tai, ką jie perskaitė užsakymo komentare, privertė iškviesti policiją

Cheryl Treadway būdama trijų vaikų motina tikrai ne visada sugebėdavo suspėti padaryti visus namų ruošos darbus ir pamaitinti didelę šeimą naminiu maistu. Kaip ir nereta namų šeimininkė Cheryl mėgo užsakyti savo vaikų mėgstamą picą iš vietinės kavinės.

Reklama

Iš šalies ši šeima atrodo ideali – 3 gražūs vaikai, mylintis vyras. Tačiau mažai kas matė ir žinojo šios šeimos skaudžią paslaptį. Dėl sunkumų darbe Cheryl vyras Ethan įniko į narkotikus. Savo priklausomybės nevaldantis vyras tapo vis pavojingesnis šeimai, tačiau Cheryl tikėjosi, kad jos vaikų tėvas tiesiog suims save į rankas.

Giliai viduje Jis tikrai buvo geras žmogus, tačiau kai jo protą aptemdė tavo narkotikai, jis elgdavosi neprognozuojamai. Pora konfliktavo beveik kasdien, tačiau viena diena Cheryl parodė, kad ji gali tapti paskutinė.

Reklama

Ethan nekontroliavo savo įtūžio ir griebė virtuvėje buvusį peilį ir pradėjo jai grasinti. Trijų vaikų mama iš karto pradėjo baimintis ne dėl savo gyvybės, tačiau dėl savo vaikų saugumo. Kol du vyresnėliai buvo mokykloje, poros jauniausias sūnus buvo kartu su jais namie.

Reklama

Cheryl žinojo, kad jai reikia pagalbos, tačiau įtūžo paveiktas vyras visą laiką akylai ją stebėjo. Vos vienas netinkamas judesys galėjo pasibaigti tragiškai. Kai atėjo laikas važiuoti pasiimti vaikus iš mokyklos, Cheryl sugalvojo idėją, kaip nepastebimai paprašyti pagalbos.

Ji nutarė užsakyti picą alkaniems vaikams, grįžusiems iš mokyklos. Ethan neprieštaravo, tačiau visą laiką stebėjo ką telefone darė išsigandusi žmona. Ji atidarė telefone savo vietinės picerijos puslapį ir užsakė vaikų mėgstamą picą. Picerijos darbuotojai žinojo Cheryl kaip pastovią klientę.

Reklama

Moteris įprastai užsakymo komentaruose pažymėdavo, kad nori labiau apskrudusios picos arba daugiau dešros. Tačiau šį kartą komentaro langelyje jie pamatė trumpą, tačiau kraują stingdantį ir aiškų pagalbos prašymą. Vos trys Cheryl žodžiai leido picerijos darbuotojams suprasti, kad į moters namus reikia nedelsiant nusiųsti policijos ekipažą.

Reklama

“911, situacija su įkaitais” – parašė Cheryl, nurodydama, kad ji yra pavojuje su žmogumi, kuris neleidžia jai pabėgti. Netrukus šeima grįžo namo ir po kelių minučių jie išgirdo skambutį į duris. Tačiau tai nebuvo vakarienė, kurios Ethan laukė. Tai buvo policija.

Cheryl sugebėjo iš karto pabėgti iš namo su mažiausiu vaiku rankose. Tada policijos pareigūnas vedė apie 20 minučių trukusias derybas su Ethan. Tai buvo labai trapi situacija, nes jis galėjo nuskriausti name likusius du sūnus. Matydamas, kad priešintis policijai prasmės nėra, Ethan pasidavė pareigūnams.

Jis žinojo, kad situacijoje, kurioje yra įvelti vaikai ir šaltasis ginklas, jis gali būti nušautas vietoje. Nors Cheryl ką tik gyveno tikrą košmarą, ji ir joss vaikai pagaliau buvo saugūs. Šios moters istorija buvo gera pamoka kitiems žmonėms, patekusiems į bėdą.

Nors tokia praktika nėra oficiali, tačiau neretai galima prisišaukti pagalbos neskambinant tiesiogiai į policiją. Neaišku, kaip liūdnai ta diena būtų pasibaigusi, jei ne Cheryl greitas mąstymas.

 

Reklama