Skip to main content

Po nesėkmingų bandymų verslauti, šis vyras pasiskelbė bankrutavusiu ir persikėlė gyventi į tvartą. Tai, ką jame slėpė, pavertė britą turtuoliu

Sunku patikėti, kaip jam tai pavyko, tačiau 61-erių Alanas Yeomansas buvo suimtas ir pasodintas po to, kai buvo išsiaiškinta, jog ištisus metus prabangiame dvare, kuris buvo užmaskuotas kaip sena karvių ferma, vyras nelegaliu būdu pelnėsi pardavinėdamas kanapes ir kaupė antikvarinius daiktus, krovėsi turtus.

Reklama

Šis britas ištisus metus vaidino varguolį ir niekas net negalėjo įsivaizduoti, kad jis sukasi tokia nelegalia veikla ir jau sugebėjo sukaupti milijonus.

Iš pradžių vyras keletą kartų bandė verslauti, kol pasiskelbė bankrutuojančiu ir persikėlė gyventi į tvartą. O ir ką galėtum įtarti, jeigu žmogus vis nešioja tuos pačius rūbus, naudoja tuos pačius daiktus ir nieko naujo sau neperka.

Pensininkas nustojo bendrauti su žmonėmis, draugai iš jo šaipėsi, o artimieji apleido ryšius. Viskas dėl to, kad vyras keistai elgėsi, ir visi galvojo, kad jis nieko neveikia ir nesiekia gyvenime.

Reklama

Kai persikėlė gyventi į karvidę, pasakojama, kaip vyras turėjo pinigų tik pigiai apdailai, bei stogui susiremontuoti, o kitus remonto darbus stengėsi pasidaryti savomis rankomis. Kaimynai pasakoja, jog vyras su niekuo nebendraudavo ir retai išeidavo laukan. Rengėsi kukliai, kaskart vaikščiojo apsirengęs taip pat, lyg neturėtų kitų drabužių.

Reklama

Vyras kiekvienais metais turėdavo pasirodyti teisme, kad patvirtintų savo finansinę būklę. Tačiau, vieną kartą nepasirodė. Pas jį į namus prisistatė policija. Iš išorės namas atrodė kaip tvartas, pritaikytas gyventi. Tačiau, patekę vidun, pareigūnai neteko žado nuo to, ką pamatė. Viduje esanti prabanga nė kiek nepriminė nepasiturinčio vyro namų ir pareigūnams visa tai sukėlė įtarimų. Neilgai trukus Alano namuose surengta krata.

Po policijos atlikto reido, šiame pastate buvo rasti įvairiausi dizainerių sukurti daiktai, antikvariatai, brangūs paveikslai.

Reklama

Reklama

Atrastas slaptas kambarys, kuriam, naudojant neteisėtą elektros tiekimą, buvo auginama maždaug 44 tūkst. eurų vertės narkotinė medžiaga.

Name buvo net 6 miegamieji, svečių kambariai, šokių aikštelė, baseinas ir treniruoklių salė. Visur interjere naudota brangiausia mediena. Sienos nupuoštos originaliais žymių dailininkų paveikslais. Tik neaišku, kam vyrui, gyvenančiam vienam ir su niekuo nebendraujančiam viso to reikėjo.

Tikslaus savo sukaupto turto sukčius taip ir neatskleidė, tačiau manoma, jog nelegalia veikla Alanas vertėsi apie 15 metų ir sukaupė maždaug 2 milijonus eurų.

Reklama