Skip to main content

Policija atvyko pas 92-ejų metų senolį dėl nutikusios vagystės, tačiau vyro name pareigūnai pamatė kur kas didesnį pavojų, kuris privertė juos veikti

92-erių Louis C. Hicks yra vyras, per savo gyvenimą patyręs visko. Antrojo pasaulinio karo veteranas dar vaikystėje neteko savo tėvų, tad būnant paaugliu jam teko pasirūpinti savo broliais ir seserimis. Kai pasaulyje prasidėjo Antrasis pasaulinis, Louis kartu su tūkstančiais kitų jaunuolių prisijungė prie kariuomenės pajėgų ir kovojo fronto linijose.

Reklama

Visą gyvenimą vyras kliovėsi tik savo paties jėgomis, tačiau atėjus senatvei jam neišvengiamai teko kviestis pagalbos. Senolis pastebėjo, kad iš jo pašiūrės buvo pavogti įrankiai daržui ir sodui, tad Louis iškvietė policiją. Atvykę pareigūnai apgailestavo dėl senolio nuostolių ir primygtinai norėjo užeiti pas jį į namus.

Nors Louis spyriojosi, galiausiai pakvietė pareigūnus vidun. Jie iš karto pastebėjo, kad senolio namuose yra vėsu. Netrukus pareigūnai pamatė ir visiškai sugedusį šildytuvą, vietoje kurio šilumai išgauti senukas naudojo dujinę viryklę ir įjungtą orkaitę.

Reklama

Tai yra nepaprastai pavojingas būdas šildyti namus, tad policininkai paklausė, kodėl jis nepaprašė niekieno pagalbos naujam šildytuvui įsigyti. Vyras prisipažino, kad nemėgsta prašyti kitų pagalbos, nes ne vieną kartą jam buvo atsakyta ir pažiūrėta į jį su pagieža.

Reklama

Louis nenorėjo daugiau žemintis, tad jis kliovėsi tik savo paties jėgomis. Pareigūnai Chasty Salazar ir Bino Cadenas buvo labai sujaudinti senolio situacijos, tad grįžę į nuovadą jie nusprendė veikti. Jie kreipėsi į glaudžiai su policija bendradarbiaujančiomis labdaros organizacijomis ir paprašė pagalbos.

Netrukus Chasty ir Bino gavo naujutėlaitį šildytuvą ir kitų daiktų, kuriuos aktyviai paaukojo bendruomenės nariai. Po to, kai senolio namuose buvo instaliuotas elektrinis šildytuvas, savanoriai vyrui atvežė naujų drabužių, naujų daiktų bei sutvarkė jo namus ir kiemą.

Reklama

Iki ašarų sujaudintas Louis prisipažino, kad nuo to laiko, kai mirė jo mama, jis viską turėjo pasidaryti pats. Per visą jo ilgą gyvenimą niekas dėl jo taip nepasistengė, kaip du policijos pareigūnai. Vyras pagaliau pajuto tą dėkingumą jam už tai, kad jis paaukojo savo jaunystės metus kovodamas už savo šalį.

Reklama

Aplink mus yra daugybė žmonių, kurie niekada nedrįstų paprašyti pagalbos. Kai kurie iš jų niekada gyvenime yra nepatyrę kito žmogaus gerumo. Louis istorija yra puikus priminimas visiems žmonėms daryti gerus darbus, nors ir pačius mažiausius.

Louis reakcija į jam skirtas dovanas video reportaže:

 

Reklama