Skip to main content

Policijos patrulis pastebėjo kelyje sustojusį automobilį ir vaikiną prie šalikelės. Prisiartinę jie tapo liudininkais to, ko dar nematę

Policijos darbas tikrai nėra ta veikla, kuri kasdien būtų vienoda ir niekuo nenustebintų. Kiekvieną dieną pareigūnai susiduria su pačiomis įvairiausiomis situacijomis, tad pasiruošti fiziškai ir psichologiškai jiems tenka viskam. Vieną dieną policininkai Jeremy Halek ir Tony Weeks išvyko savo įprastu patruliavimo maršrutu, tačiau labai greitai jų dėmesį patraukė gatvėje sustojęs automobilis.

Reklama

Iš tolo matėsi, kad jaunas vairuotojas yra išlipęs iš automobilio ir šalikelėje kažką daro. Jeremy ir Tony nusprendė sustoti ir sužinoti, kas nutiko ir ar reikia pagalbos. Jie neteko žado pamatę, kaip jaunuolis vardu Chris Felix bando širdies masažu atgaivinti partrenktą voverę. Patruliai vėliau prisipažino, kad tai buvo vienas įsimintiniausių nutikimų jų karjeroje.

Jų kasdienybėje atsitinka įvairiausių blogų įvykių, tačiau pamatyti šalikelėje gaivinamą graužiką buvo kažkas neįtikėtino. Chris pats pasakė, kad voverė priešais jo automobilį iššoko lyg iš dangaus, todėl jis negalėjo išvengti susidūrimo. Vyrai matė, kad voverė nerodo jokių gyvybės ženklų ir Chris pastangos nuėjo veltui.

Reklama

Tačiau vos vaikinas nustojo masažuoti mažą širdelę, voverė pašoko ir paspruko tolyn į krūmus. Visi trys vyrukai negalėjo suvaldyti džiaugsmo ir visą tai buvo užfiksuota vaizdo įraše. Tai buvo mažas įvykis, kuris jiems pakėlė nuotaiką visai dienai. Visi trys buvo mažo stebuklo liudininkai.

Reklama

Tačiau Jeremy ir Tony pamatė šiame įvykyje pačią svarbiausią detalę. Jeigu Chris širdis neleidžia abejingai palikti likimo valiai mažo gyvūnėlio, galima tik įsivaizduoti, kiek šis geradarys gali padaryti žmogui, ištiktam bėdos. Tai buvo neįtikėtina istorija, kuria mažai kas patikėtų, jei ji nebūtų įamžinta vaizdo įraše.

Chris savo elgesiu įkvėpė tūkstančius internautų, pamačiusių video, kurie negailėjo gero žodžio istorijos herojui. Vaikinas užsiminė, kad svajoja apie medicinos studijas. Pasauliui tikrai pasisektų, jei jis turėtų daugiau tokios didelės širdies gydytojų.

Vaizdo įrašas iš policininkų kamerų:

Reklama