Skip to main content

Pora, apsilankiusi restorane, kardinaliai pakeitė čia dirbusios padavėjos gyvenimą

Kayla Chandar visada norėjo mokytis prestižiniame universitete, tačiau buvo iš nepasiturinčios šeimos ir tėvai negalėjo mokėti už dukros mokslą. Nepaisydama to, mergina persikėlė į savo svajonių miestą ir įsidarbino padavėja, bei dirba 80 valandų per savaitę tam, kad galėtų susimokėti už savo studijas.

Deja, uždirbtų pinigų pakako tik nuomai, maistui ir įvairiems mokesčiams.

Reklama

Vieną dieną į restoraną užėjo gražiai atrodanti pora. Mergina rado su jais bendrą kalbą.

Pora iš Australijos teiravosi iš kur kilusi mergina ir ji papasakojo, kaip atvyko mokytis į koledžą ir dirba čia padavėja, kad galėtų susimokėti už mokslą.

Poros čekyje buvo 200 dolerių suma už valgį. Tačiau, mergina buvo nustebusi, kad vyras su moterimi paliko net 400 dolerių arbatpinigių.

Ji nežinojo kaip elgtis, galvojo, jog gal tai kažkokia klaida ir prisiminė pokalbio detales, apie tai, jog pora užsiminė, kuriame viešbutyje gyvena.

Baigusi darbą ji ten nuvyko su gėlėmis ir atviruku.

Atėjusi išsiaiškinti situacijos, ir sužinojusi, jog pora būtent tiek ir norėjo palikti arbatpinigių, studentė padovanojo jiems tai, ką planavo ir jau ruošėsi išeiti. Tačiau, mergina buvo sustabdyta.

Reklama

Pora pasakė, kad nori sumokėti už Kaylos studijos. Mergina buvo šokiruota ir sakė, kad tai yra labai didelė pinigų suma, tačiau pora reikalavo, kad ji priimtų šią dovaną.

Studijos kainavo daugiau, nei 10 tūkst. dolerių.

Moteris su vyru paaiškino:

Reklama

„Mes turime užtektinai pinigų ir viską pasiekėme patys, bet taip pat esame iš vargingų šeimų ir žinome, kaip yra sunku.

Kartą ir mums taip padėjo, kaip norime padėti tau. Ir mes nuoširdžiai tikime, kad taip pasielgdami, pratęsime šį gerumo ciklą“.

 

Reklama