Skip to main content

Praėjus 10-čiai mėnesių po tėvo mirties, dukra nuo jo gavo netikėtą laišką. Laiške vyras išdėstė slaptą jo sukurtą planą prieš mirtį, kuris nustebino tiek dukrą, tiek našlę

Alyssa Mendoza buvo šokiruota netikėtai 3-čią valandą nakties gautu elektroniniu laišku. Ji net neįsivaizdavo, kas norėtų susisiekti vidury nakties, tačiau jos laukė dar didesnis šokas. Netikėtumas buvo tas, kad laiškas buvo nuo jos tėčio, kuris mirė nuo bakterinės inkstų ligos.

Reklama

Vyras ilgus mėnesius kovojo su liga, tačiau pralaimėjo kovą vos dvi dienos prieš dukros gimtadienį. Netektį šeima išgyveno labai sunkiai, tačiau gyvenimas tęsėsi. Netikėtai gautą laišką iš anapilio mergina nedrįso perskaityti net dvi dienas.

Tačiau netrukus Alyssa įsidrąsino ir susigraudino sužinojusi, su kokiu tikslu tėtis prieš mirtį paruošė laišką jai. Žinutėje tėvas išdėstė dukrai detalų planą, kaip jis norėtų nustebinti jos mamą 25-ųjų vestuvių metinių proga.  Alyssa visada matė, kaip jos tėtis myli jos mamą ir tėvus sieja ypatingas ryšys, tad ji ne kiek nenustebo, kad jis sukūrė slaptą planą, jei jis nelaimėtų kovos prieš ligą.

Reklama

Tėvai dukrai buvo pačiu didžiausiu pavyzdžiu gyvenime, tad įsidrąsinusi ji tęsė skaityti jo laišką.

“Alyssa, prašau, sek mano duotas instrukcijas ir išpildyk jas pilnai. Siunčiu tau šį laišką tam atvejui, jeigu man pablogės arba blogiau – jeigu mirsiu. Tikiuosi, taip nebus” – rašė tėvas.

Reklama

Instrukcijose vyras papasakojo dukrai, kad iš anksto jau yra susitaręs su floristu, kuris paruoš mamai jos mėgstamiausių gėlių puokštę. Taip pat tėvas paprašė dukros dekoruoti namus įvairiais balionais, prie kurių būtų prikabintos judviejų nuotraukos. Vyras iš anksto žinojo, kas jo mylimąjai patiktų labiausiai – tai nuostabūs judviejų prisiminimai.

Alyssa praleido visą bemiegę naktį ruošdama mamai staigmeną, tačiau nuovargį greitai išvaikė jautri mamos reakcija į netikėtą siurprizą. Alyssa perdavė ir asmeniškai mamai parašytą laišką, kuriame jis perdavė nuoširdžiausius meilės žodžius sukakties proga.

Reklama

Vyras sugebėjo net po savo mirties skleisti savo meilę žmonai, tad net mirtis nesugebėjo išskirti mylinčių žmonių. Net po savo mirties vyras sugebėjo sukurti pozityvius ir meilės kupinus prisiminimus dukrai ir mylimajai.

Reklama