Skip to main content

Prieš atsigulant ant operacinio stalo berniukas paprašė chirurgo vienos ypatingos paslaugos. Po operacijos visi susigraudino dėl gydytojo poelgio

Vaikų neurochirurgas Dr. Daniel McNeely savo karjeros metu tikrai buvo susidūręs su daugybe pačių įvairiausių ir sudėtingiausių atvejų. Tačiau vieno berniuko prašymas prieš jo paties operaciją privertė gydytoją nustebti.

Reklama

Su savo pacientu 8-mečiu Jackson McKie daktaras McNeely buvo pažįstamas visą jo gyvenimą. Berniukui dar prieš gimstant buvo nustatyti smegenų sutrikimai, kuriuos jam gimus gydytojai įvardijo su tikslia diagnoze. Jackson praleido daugybę dienų ir savaičių ligoninėje nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų.

Berniukui buvo nustatyta galvos smegenų vandenė. Dėl šios ligos berniukui turi būti įstatyti šuntai galvoje, kurie mažintų smegenų skysčio kaupimąsi kaukolėje. Kas keletą metų jam tenka atnaujinti šuntus, o tam atlikti reikalinga pakankamai sudėtinga operacija. Nors šias procedūras berniukas patyrė jau ne vieną kartą, jam vis vien visada buvo baisu.

Reklama

Tačiau nuo pat gimimo jis turėjo draugą, kuris visada buvo šalia – jo tėvų nupirktas meškiukas visada nuramindavo besijaudinantį berniuką. Šį kartą Jackson į operacinę buvo atvežtas taip pat su savo meškiuku, tačiau tai, ko paprašė mažasis pacientas neurochirurgo visus pribloškė.

Reklama

Jis paprašė suoperuoti jo žaislą taip pat, kaip ir jį. Meškiuko letena buvo įplyšusi, tad gydytojas tam, kad berniukas pasijustų geriau, sutiko. Jackson operacija praėjo sklandžiai, tačiau jai praėjus vyras prisiminė duotą pažadą. Jis paprašė seselių paruošti mažą operacinį stalą, uždėjo meškiukui deguonies kaukę ir su likusiais nuo Jackson operacijos siūlais užsiuvo meškiuką.

Visi buvo sužavėti tokio daktaro poelgio, nes jis pademonstravo savo ne tik profesionalią, tačiau ir savo žmogiškąją pusę. Dr. McNeely pasidalino nuotrauka savo paskyroje ir sulaukė dešimčių tūkstančių pagyrų. Jis norėjo tik kam nors sukelti šypseną, tačiau tokios didelės reakcijos jis nesitikėjo.

Reklama

Didžiausias apdovanojimas chirurgui buvo pamatyta didelė Jackson šypsena, kuris labai apsidžiaugė jo išpildytu pažadu ir susiūtu jo meškiuku. Berniuko tėvai buvo iki ašarų sujaudinti tokio daktaro gerumo, nes jų sūnus jautėsi kur kas geriau po operacijos būtent dėl to, ką jis dėl jo padarė.

 

Reklama