Skip to main content

Restorano savininkas pakraupo pamatęs, kad jo turtą nusiaubė vagis. Tačiau vietoje bausmės nusikaltėliui vyras pasiūlė tai, apie ką niekas net nepagalvotų

Savaime suprantama, vyro vardu Carl Wallace pirmos emocijos pamačius apvogtą savo restoraną Velykų savaitgalį buvo negatyvios. Vyrui buvo pikta, kad į jo turtą pasikėsino kažkoks nusikaltėlis. Vaizdo kamerose užfiksuotas vagis įsilaužė į restoraną išdauždamas plyta stiklines duris.

Reklama

Viduje vagis bandė pavogti ką nors iš kasos aparatų, tačiau juose nieko ypatingo tą naktį nebuvo. Galiausiai beveik nieko nepešęs nusikaltėlis paspruko, palikęs nemažus nuostolius ir taip sunkius metus išgyvenusiam Carl. Vyrui taip pat visiškai nesinorėjo kreiptis į savo klientus Facebook svetainėje ir perspėti juos dėl laikinai užkaltų restorano durų, kurias jiems teks sutvarkyti per artimiausias dienas.

Tačiau emocijoms atslūgus Carl mintys visiškai pasikeitė ir jis nusprendė apie situaciją pranešti savo sekėjams su šiek tiek humoro ir pozityvumo. Galiausiai jo įrašas buvo absoliučiai nepanašus į žmogaus, kuris būtų piktas dėl savo turto suniokojimo.

Reklama

Vyras parašė : “Mūsų burritos yra tokie skanūs, kad jų gauti žmonės laužiasi net 4-tą ryto! Tad jeigu pamatysite mūsų duris, kurios atrodo it po uragano – štai, kas nutiko.” 

Tada vyras kreipėsi į žmogų, kuris tą naktį įsilaužė ir tikėtina, kad perskaitys šį pranešimą.

Reklama

“Akivaizdu, kad turi sunkumų ne tik su pinigais, bet ir su savo pasirinkimais gyvenime. Ateik pas mus darbo pokalbiui. Pažadu, jokie kaltinimai su policija tau nebus pareikšti. Jokios policijos, jokių klausimų. Atsisėsime ir pakalbėsime apie tai, kaip tau grįžti į normalų, dorą kelią. Nuoširdžiai, Carl.”

Akivaizdu, kad restorano savininkas yra geros širdies žmogus, kuris atslūgus emocijoms suprato, kad ne kiekvienas mokame pasirinkti teisingai. Niekas neina daryti nusikaltimų ir vogti iš gero gyvenimo. Vyras tiesiog pabandė įsivaizduoti save to vagies kailyje. Tas vaikinas spiegiant signalizacijai rizikavo net savo gyvybe.

Reklama

Kas žino, kas atsitiktų, jei policija prisistatytų žymiai greičiau, nei jie atvažiavo. Carl taip pat kuo puikiausiai žinojo, kad kalėjimų sistema nepataiso žmonių, o tik pablogina jų gyvenimus. Vyras yra įsitikinęs, kad yra kitų būdų pakeisti į nusikaltimus linkusių žmonių gyvenimus, duodant jiems galimybes pasikeisti čia ir dabar. 

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Toks vyro požiūris akimirksniu sulaukė didelio palaikymo, nes tikrai retas žmogus numotų ranka į nuostolius ir šioje situacijoje parodytų paprastą žmogiškumą ir atjautą. Velykų savaitgalis įkvėpė Carl vietoje atpildo ieškojimo jo restoranui nuostolių padariusiam vagiui ištiesti alyvos šakelę, kaip taikos simbolį.

Nors nepranešama, ar vagis grįžo pas Carl jo siūlomam darbo pokalbiui, tačiau verslininko žinutė jau suspėjo apskrieti ne tik JAV, bet ir Europą bei Australiją. Carl žinutė tapo įkvėpimu kitiems žmonėms savyje surasti šiek tiek gerumo tiems, kurie yra pasimetę gyvenime ir nežino, kaip atskirti gerą nuo blogo.  

Reklama