Skip to main content

Senoliui paskambino anūkas, patekęs į bėdą ir prašantis pagalbos. Moteris atlikusi pavedimą parduotuvėje įtarė tai, ko senukas labiausiai bijojo

Cecil Rodgers labai laukė Kalėdų ir ruošėsi didžiosioms metų šventėms, nes tais metais visa jo giminė turėjo švęsti šventes būtent pas jį. Tai 80-mečiui buvo laukiamiausias metas, nes jam labai trūko kompanijos ir šeimos artumo. Tačiau vienišas senolis net neįsivaizdavo, kokio skambučio jis sulauks vieną įprastą dieną.

Reklama

Iš pensijos ir sveikatos pašalpų gyvenantis senolis turi užtektinai pinigų tam, kad išgyventi, tačiau nė trupučio daugiau. Tačiau net ir tokioje situacijoje dėl savo vaikų ir anūkų jis atiduotų paskutinius centus. Būtent todėl, kai jam paskambino jo vyriausias anūkas ir paprašė finansinės pagalbos, senukas kaip mat nuskubėjo į vietinę parduotuvę atlikti pavedimo.

Jo anūkas paskambinęs telefonu pasakė, kad pateko į avariją, tapo jos kaltininku ir dabar yra sodinamas į areštinę. Už 2 300 dolerių užstatą jis gali būti paleistas, tad jis labai prašė senelio padėti. Jis paaiškino jam kaip atlikti pavedimą iš vienos Walmart (JAV) parduotuvės į kitą.

Reklama

Vaikinas net perdavė ragelį savo advokatui, kuris patikslino visą situaciją susijaudinusiam senukui. Cecil kilo panika ir šokas dėl nelaimės, atsitikusios jo artimajam. Jo buvo paprašyta paskubėti ir nekalbėti apie tai su niekuo, nei savo vaikais, nei su parduotuvės darbuotojais. Jo anūkas norėjo išlaikyti viską paslaptyje tam, kad jo artimieji nepasmerktų.

Reklama

Cecil greitai nuvažiavo į banką, išsigrynino pinigus ir pasuko link vietinės Walmart parduotuvės. Ten jis stojo į eilę ir laukė savo laiko prie kasos, kurioje galėjo padaryti pervedimą tarp parduotuvių skirtinguose miestuose. Tą dieną jį aptarnavo Audrella Taylor.

Įprastai niekas nesikištų į vyro asmeninius reikalus, tačiau ši moteris, pamačiusi didelę pavedimo sumą, susimąstė. Ji mandagiai, lyg tarp kitko, paklausė senolio, kam jis perveda didelius pinigus. Jis prasitarė, kad jo anūkas bėdoje ir paprašė jo pagalbos. Staiga moters galvoje “suskambo pavojaus varpai” ir ji pradėjo klausinėti daugiau.

Reklama

Ji įtarė, kad senolį bandoma apgauti. Cecil pripažino, kad pokalbio su anūku metu jam buvo liepta su niekuo apie tai nekalbėti. Audrella pagalvojo, kad jei su anūku būtų iš tikrųjų kažkas nutikę, senolio vaikai (anūko tėvai) turėtų kažką apie tai žinoti. Ji griežtai atsisakė aptarnauti senolį, kol jis nepatikslins informacijos. Senukas paskambino savo dukrai, kuri akimirksniu paneigė istoriją apie avariją ir reikiamą pagalbą.

Reklama

Pasirodo, tai buvo tik didžiulė sukčių apgavystė, siekiant išvilioti iš vienišų žmonių jų paskutinius pinigus. Cecil vos netapo liūdnos apgavysčių statistikos dalimi, tačiau sumanios parduotuvės darbuotojos dėka jo Kalėdos buvo išsaugotos. Ši nuostabi moteris nusprendė neignoruoti galimo sukčiavimo atvejo ir padėjo senukui prisikasti prie tiesos.

Cecil nė neįsivaizdavo, kad sukčiai veikia tokiu būdu ir iš tikrųjų patikėjo, kad jo anūkas yra bėdoje. Ši istorija buvo parodyta ir per nacionalines žinias, kurių metu visi senjorai buvo perspėti apie įvairius būdus, kaip jie gali būti apgauti.

Mūsų dienomis sukčiai darosi vis išradingesni, todėl verta visada domėtis savo vyresnio amžiaus tėvais ir seneliais ir apsaugoti juos nuo nusikaltėlių.

Reklama