Skip to main content

Senukas pranešė apie pastebėtus vagis, tačiau dispečerė jam pasakė, kad nėra laisvų policijos ekipažų. Tuomet gudrus senolis padarė tai, kas visus pribloškė

Apskritai policija atlieka puikų darbą, tačiau ne visada užtenka pajėgumų, jog pareigūnai operatyviai pasirodytų įvykio vietoje. Tokiais atvejais žmonėms kyla papildomas stresas, tačiau reikėtų viską ramiai įvertinti ir elgtis kuo protingiau.

73-ejų Pranas ruošėsi miegoti, kai žmona Elvyra pro langą pamatė, kad garaže palikta šviesa.

Reklama

Senukas išėjo į lauką ir pamatė, kaip trys vyrai braunasi į jo garažą, kuriame buvo įrankiai ir kiti vertingi daiktai.

Nieko nelaukęs Pranas pagriebė mobilųjų telefoną ir paskambino policijai.

– Greičiau atsiųskite ekipažą į Gėlių gatvė 7. Čia trys vyrai bando pavogti daiktus iš mano garažo, – senukas pranešė telefonu.

– Supratau, pone. Ar Jūsų garažas yra atskirtas nuo namo? – paklausė dispečerė.

– Taip, bet ne tai svarbiausia. Šie niekšai ketina pavogti mano daiktus.

Reklama

– Deja, bet šiuo metu nėra laisvų policijos ekipažų. Užsirakinkite duris ir saugiai laukite namuose. Pareigūnai atvyks jūsų nurodytu adresu, kai tik bus laisvi.

Pranas padėjo telefono ragelį, kelis kartus giliai įkvėpė ir suskaičiavo iki 30. Tuomet dar kartą surinko policijos numerį.

– Sveiki, skambinau jums prieš kelias minutes dėl niekšų, kurie vagia daiktus iš mano garažo. Na, tai nebeliko jokių problemų. Ką tik visus juos nušoviau, – ramiai pasakė senukas ir padėjo ragelį.

Reklama

Vos po kelių minučių prie Prano namų prisistatė keturi policijos ekipažai, greitoji pagalba ir specialusis būrys. Visi trys vagys buvo sugauti.

Vienas iš policijos pareigūnų priėjo prie senuko ir sako:

– Taigi sakėte, kad visus juos nušovėte!

– O Jūs sakėte, kad nėra laisvų policijos ekipažų… – ramiai atsakė senukas.

Reklama