Skip to main content

Ši jaunavedžių pora gali sėsti į kalėjimą po to, kai gims jų pirmagimis. To priežastis šokiravo tūkstančius

Michael Lee ir Angela Peang iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip įprasta įsimylėjėlių pora, besimėgaujanti meile vienas kitam. Jie iš tikrųjų ir nesijaučia būdami kuo nors išskirtiniai, tačiau jų santykiai valstijoje, kurioje jie gyvena, yra nelegalūs.

Reklama

Pasirodo, jie yra pirmos eilės pusbrolis ir pusseserė. Jutos valstijoje, kur pora gyvena, santuoka tarp pirmos eilės pusseserės ir pusbrolio yra nelegali, tad savo santykius pora įtvirtino Kolorado valstijoje, kur tai legalu.

Nepaisant to, jie ir toliau gyvena Jutoje, kur jų santykiai yra nelegalūs ir bet koks įrodymas dėl jų santykiavimo jiems gresia kalėjimu ir bauda. Būtent todėl Angela nėštumas yra tiesioginis įrodymas, kad pora nelegaliai santykiavo.

Reklama

Įsimylėjėliams gresia 5 metai nelaisvės ir 10 000 dolerių bauda. Tačiau jaunavedžiai neatrodo sunerimę dėl savo ateities ir išdidžiai demonstruoja savo meilę ir aistrą. Jų nuomone, kiekvienas turėtų rūpintis tik savais reikalais, todėl nesupranta, kodėl jų santykiai sukelia tiek daug audrų.

Reklama

“Mes lygiai taip pat tai traktuojame kaip ir vienalytes sąjungas. Pusėje JAV valstijų pirmos eilės giminėms susituokti nėra draudžiama, lygiai taip pat kaip Europoje ar Kanadoje.” – apie teisinius ypatumus kalbėjo Michael.

Pasakodami apie savo santykius Michael ir Angela prisimena net vaikystę, kai būdami antrokais jie jau slėpdavosi spintoje pasibučiuoti ar lėtam šokiui. Jie pajuto stiprų ryšį, kurį iš visų jėgų stengėsi numalšinti jų tėvai.

Reklama

Pusbrolis ir pusseserė buvo neišskiriami, tačiau jų gyvenimai pasisuko skirtingais keliais kai jie abu įstojo į skirtingus koledžus. Jie sutiko savo antrasias puses, susikūrė šeimas. Tik po beveik dešimtmečio jie abu sužinojo, kad abu yra išsiskyrę ir gyvena vėl toje pačioje valstijoje.

Reklama

Jie atnaujino ryšį ir nuo to laiko vėl buvo neišskiriami. Jų giminaičiams neliko nieko kito tik susitaikyti su jų pasirinkimu ir priimti jų sąjungą. Pora nepaprastai apsidžiaugė gavę genetinius tyrimus, kurie atskleidė, kad jie gali susilaukti sveikų palikuonių.

Būtent tai paskatino juos susilaukti sūnaus, kuris gimė gegužės 22-ą. Berniukas gimė sveikas ir be jokių sutrikimų ar negalių. Nors šiandien nėra pranešta, ar po berniuko gimimo pora sulaukė šaukimo į teismą, pagal šiandienos vietos įstatymus jie yra padarę nusikaltimą.

Nepaisant visko, jie tiesiog stengiasi džiaugtis šeimos pagausėjimu ir kovoja už jų teisių legalizavimą Jutos valstijoje.

Reklama