Skip to main content

Ši mergaitė gimė kačiuko dydžio. Štai kaip susiklostė jos gyvenimas

Jauna sutuoktinių pora buvo labai laiminga, žinodama, kad jų šeima netrukus pasipildys, ir su dideliu džiaugsmu laukė šio jaudinančio įvykio. Būsimoji motina nėštumo metu jaudinosi dėl mažo pilvo. Bet gydytojai teigė, kad nėra ko jaudintis, nes širdies plakimas buvo normalus. Tačiau, aštuntą mėnesį atliktas ultragarsinis tyrimas parodė, jog viskas nėra taip gerai, kaip buvo tikėtasi.

Reklama

Kanadietė Kenadie Jourdin gimė 2003 m. Vasario 13 d., sverdama vos apie kilogramą ir turėdama tik 28 centimetrų ūgį. Gydytojai iškart pateikė nuviliančias prognozes, teigdami, kad vaikas neišgyvens. Tačiau, jų nuostabai ir tėvų džiaugsmui, Kenadie toliau gyveno ir vystėsi.

Reklama

Vos gimus mergaitei, ligoninės personalas pradėjo ją apšnekinėti dėl nepaprastai mažo dydžio ir išraiškingų akių. Nenuostabu – daktarai tvirtino, jog pas juos tai pirmas toks atvejis. Ir išties, mergaitė negalėjo netraukti dėmesio – ji gimė labai smulki, tarsi neišnešiotas kūdikis, nors ir mamos įsčiose praleido 36 savaites. Nosis, veidas atrodė didesni, ryškus smakras, o akys buvo tamsiai juodos ir mažytės.

Reklama

Tiksli mergaitės diagnozė buvo nustatyta tik praėjus beveik devyniems mėnesiams po jos gimimo. Tai buvo itin retas genetinis sutrikimas, vadinamas pirmykščiu nykštukizmu. Įvairūs tyrimai nepadėjo išsiaiškinti to priežasčių. Tik spėliojama, jog mergaitės vystymąsi galėjo pristabdyti netinkama motinos mityba ir smegenų anomalija.

Šiemet mergaitei sukako septyniolika metų, tačiau ji vis dar atrodo kaip miniatiūrinis žmogus, arba tiesiog kaip penkerių metų mergaitė.
Pasaulyje nustatyta apie 100 šio susirgimo atveju. Laimei, mergaitė ne tik kad išgyveno, tačiau ir sugebėjo daug ką pasiekti, nepaisydama ligos.

Reklama

Įprastai tokiais atvejais, vaikai gimsta turėdami silpną stuburą, mažą kaukolę, nepilnai išsivysčiusią virškinamojo trakto sistemą, gyvena su protiniais atsilikimais. Tačiau, Kenadie buvo visiška išimtis. Jos intelektas vystosi taip pat, kaip ir bendraamžių, mergaitė lanko įprastą mokyklą, Nuo dvylikos metų išmoko plaukti ir čiuožti.

Reklama

„Coliuke” Kanadoje pravardžiuojama mergaitė išties puikiai mokosi mokykloje. Nors, gydytojai prognozavo, kad jos raida bus atsilikusi, yra visiškai priešingai – Kenadie labai gerai mokosi, važinėja į įvairiausias olimpiadas ir laimi prizines vietas. Be to yra labai aktyvi mokyklos renginiuose.

Kenadi turi brolį Tyraną, kuris yra dvejais metais jaunesnis už mergaitę. Jis neturi jokių anomalijų, todėl jo išvaizda, ūgis ir svoris yra tokie patys kaip ir visų kitų jo amžiaus vaikų. Žemiau esančioje nuotraukoje Kenadi yra 4 metai, o Tyranui – tik 2 metai.

Žemiau esančiame kadre matote 12 metų Kenadie ir 10 metų Tyroną. Skirtumas yra daugiau nei pastebimas. Brolis visada saugo ir užstoja savo mažytę vyresnę seserį.

2010 m. Kenadie nusprendė išbandyti save aktorės vaidmenyje ir jai buvo skirtas paukščių mergaitės vaidmuo fantastiniame vaikų filme. Filmas praktiškai nežinomas už Kanados ribų, tačiau jis sulaukė puikių vietos žiūrovų įvertinimų.

Reklama