Skip to main content

Ši moteris būdama 70-ties nusprendė visiškai pakeisti savo gyvenimą ir atsikratyti antsvorio. Mažai kas gali patikėti, kaip atrodo moteris šiandien

Kai Joan MacDonald sukako 70, ji jau vartojo keletą rūšių vaistų širdžiai, rūgštingumui bei kraujospūdžiui mažinti. Ji svėrė beveik 90 kilogramų, o piktnaudžiavimas maistu buvo jos nuolatinis streso malšinimo įrankis.

Reklama

Tuo pat metu ji sveiko po kelio operacijos, o kartu su artrito simptomais jai sunku buvo pakilti net laiptais. Joan matė pati kaip jos mamos sveikata nyko dideliu greičiu kai ji nesirūpino savimi bei vartojo daugybę vaistų. Pačiai Joan paskutinis lašas buvo vizitas pas gydytoją, kurio metu jai buvo norėta didinti vaistų kiekius.

Moteris nusprendė prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir pradėti keistis. Jos dukra Michelle jau daug metų bandė patraukti mamą link sporto ir sveikos mitybos. Michelle, priešingai nei mama, buvo nepaprastai atletiška, valdė savo nuosavą sporto klubą bei dirbo profesionalia šefe. Tad kai Joan kreipėsi pagalbos į dukrą, transformacija netrukus prasidėjo.

Reklama

Kartu su dukra Joan pradėjo sportuoti, pakeitė savo mitybą ir įgijo naujų įpročių. Vienas jų – tai rūpinimasis savimi ir meilė sau. Anot Joan, kai ji nebuvo nusibrėžusi ribų tarp buities, darbo, kitų reikalų ir laiko sau, ji puldavo į žalingus įpročius.

Reklama

Kai žmogus yra pervargęs bei išsibalansavęs, jis dažnai savęs nekontroliuoja ir persivalgo. Tad kartu su savo fizine sveikata moteris gerino ir psichologinę savijautą. Pakeitus įpročius dingo užkandžiavimai bei nelabai sveiko maisto troškimas.

Dukra išmokė mamą sveikos mitybos principų bei padėjo taisyklingai sportuoti. Moteris išmoko naudotis išmaniuoju telefonu, įvairių programėlių pagalba stebėjo savo progresą. Jos kilogramai tirpo, o raumenys ryškėjo.

Reklama

Nuo to laiko Joan treniruojasi sporto salėje 5 kartus per savaitę bei atlieka kardio treniruotes nuo 3 iki 7 kartų per savaitę. Jos dukra buvo labai susižavėjusi mamos progresu ir sukūrė jai atskirą Instagram paskyrą.

Reklama

Jau po pusmečio moteris buvo lengvesnė net 20 kilogramų. Šiandien Joan Instagram paskyroje ją seka beveik 1.4 milijono žmonių. Ji tapo įkvėpimu ne tik savo bendraamžiams, bet ir jaunajai kartai. Jei 70-metė moteris gali tapti atletiška sporto salės pažiba, reiškias tą gali kiekvienas.

Moteris pripažįsta, kad didžiausia pergalė buvo ne išvaizdos pokyčiai, o visiškas pasveikimas ir vaistų atsisakymas. Joan susigrąžino jaunystę savo viduje ir yra laimingiausia, nei kada nors gyvenime. Ji įkvepia kitus keistis ir teigia, kad amžius yra tik skaičius.

Mes esame stiprios ir sugebančios pasikeisti, nors dažnai mes atrodom trapios. Aš tikiuosi kad daugiau mano amžiaus moterų pasijaus pajėgios keistis. Mes negalime atsukti laikrodžio atgal, tačiau mes galime ji vėl užsukti” – su didžiausiu entuziazmu pasakoja Joan.

Dabar Joane yra nepaprastai stipri ir energinga. Pamačiusi, kaip iš esmės sveika mityba ir sportas sugebėjo sugrąžinti jai sveikatą, ji su dideliu malonumu kasdien stengiasi savo kūną pamaitinti tik pačiu geriausiu, maistingiausiu maistu. Iš tiesų, kai pamatai tokius gerus rezultatus, kelio atgal nebelieka!

Dabar moteris jaučiasi grakšti, elegantiška ir ypatingai pasitikinti savimi. Ji tiek sau tiek kitiems įrodė, kad moteris su amžiumi neturi užsiskleisti ir pasislėpti nuo kitų. Šiandien Joan didžiuojasi savo išvaizda ir viliasi, kad savo pavyzdžiu ji gali kam nors suteikti jėgų pradėti veikti jau dabar.

Ši moteris yra gryniausias pavyzdys, kad nėra tinkamiausio amžiaus pradėti sportuoti ir rūpintis savo sveikata. Joan istorija iš jos pačios lūpų (anglų kalba):

Reklama