Skip to main content

Ši pensininkų porelė laikoma pačia stilingiausia visame pasaulyje

Britt Kanja Ir Günther Krabbenhöft dėl savo stiliaus išgarsėjo pasaulyje pakankamai neseniai. Tačiau jų madingi įvaizdžiai puošė Berlyno gatves jau ilgą laiką. Šie nepakartojami senjorai įrodė pasauliui, kad būti stilingais galima bet kokiame amžiuje! O jiems tai sekasi nepaprastai gerai – tai ypač matosi jų instagram puslapiuose, kuriuose jie turi tūkstančius sekėjų.

Reklama

Britt Kanja Ir Günther Krabbenhöft dėl savo stiliaus išgarsėjo pasaulyje pakankamai neseniai. Tačiau jų madingi įvaizdžiai puošė Berlyno gatves jau ilgą laiką. Šie nepakartojami senjorai įrodė pasauliui, kad būti stilingais galima bet kokiame amžiuje!

O jiems tai sekasi nepaprastai gerai – tai ypač matosi jų instagram puslapiuose, kuriuose jie turi tūkstančius sekėjų.  Pirmą kartą Günther ir Britt išgarsėjo pasauliniu lygiu kai 2015 metais jie buvo nufotografuoti Berlyno mados savaitės metu. Jų nuotrauka akimirksniu surinko net pusę milijono “patinka” paspaudimų.

Reklama

Iki to laiko, Günther ir Britt buvo iš esmės nežinomi už Berlyno ribų. Nuo lemtingos nuotraukos išpopuliarėjimo, Günther gavo “seniausio hipsterio” arba “senelio hipsterio” pravardę. Šiandien vyras pakilo karjeros laiptais dirbdamas modeliu aprangos dizaineriams. Britt kita vertus Berlynė buvo jau seniai žinoma klubo savininkė, modelis ir riedučių entuziastė.

Reklama

Moteris dažnai primena ikonišką aktorę Audrey Hepburn, tačiau daugelio teigimu Britt yra net ryškesnė ir gražesnė asmenybė. 

Reklama

Nors Günther aplinkiniams atrodo kaip žmogus, dirbęs mados industrijoje visą savo gyvenimą, vyras pripažįsta, kad stilius buvo visada tik jo hobis. Vyriškis visą gyvenimą dirbo virtuvės šefo pareigose. Jo pasakojimu, jis darė gyvenime tai, ką jam liepė daryti tėvai.

Reklama

Jis nesako, kad nemėgo savo darbo, tačiau tai nebuvo jo pašaukimas. Dabar senjoras gyvena iš pensijos ir papildomų pajamų, gaunamų iš darbo modeliu. 

Britt, kita vertus, savo gyvenimą praleido ant scenos – ji buvo profesionali šokėja. Neveltui pora ir dabar dažnai lankosi klubuose ir prisipažįsta, kad jų sveikatą palaiko nuolatiniai šokiai! Jie mėgsta trankią šokių muziką ir dažnai būna jaunų žmonių apsuptyje. gal tai ir yra stebuklingas jaunystės eliksyras? 

Ši spalvinga pora jų sekėjams yra artima ir žavinga matyt tuo, kad jie sugeba įrodyti tai, kad senstant žmogus gali neišnykti, o tik ryškėti. Šiandien vyrauja įsitikinimas, kad senatvė yra nemaloni, niūri ir pilka, o senstant žmogus tik dar labiau susilieja su aplinka.

Britt Ir Günther pavyzdys rodo,kad tikrai įmanoma ir priešingai gyventi, nei iš tavęs tikimasi. Vienas dalykas tikrai nepaneigiamas – ši ryški pora turi nepaprastą talentą stiliaus pasirinkimuose, kurį turi tikrai retas žmogus.  

Štai kaip porelė linksminasi vakarėliuose :

 

Reklama