Skip to main content

Siuntų išvežiotoja perskaitė ant durų paliktą klientų raštelį. Jo turinys privertė moterį padaryti tai, kas nustebino šeimą ir liko vaizdo įraše

Nuo pat pandemijos pradžios daugelio žmonių gyvenimai pasikeitė drastiškai. Ypač jautrūs susirgimams žmonės priklauso rizikos grupėms, kurie pastaruosius metus privalėjo praleisti ypatingai saugojantis. Raquel ir Derek Pearson buvo priversti visiškai atsisakyti net apsilankymų parduotuvėje dėl to, kad jų 8 mėnesių sūnus su įgimta širdies yda yra vienoje aukščiauių rizikos grupių.

Reklama

Susigti koronavirusu mažyliui Lucas galėtų būti tikrų tikriausia pražūtis, todėl tiek jis, tiek jo tėvai praleidžia beveik visą laiką namie. Kadangi mylintys tėvai negali sau leisti rizikuoti sūnaus sveikata, jiems kartais padeda šeima.

Tačiau didžiausią pagalbą suteikia jiems savo darbą puikiai atliekantys siuntų tarnybų darbuotojai, kurie veža šeimai ne tik maisto užsakymus, bet ir daugelį kitų dalykų, reikalingų mažylio sveikatai palaikyti.

Reklama

Norėdami atsidėkoti kiekvienam sunikiai dirbančiam siuntų išvežiotojui šeima ant savo durų yra palikusi raštelį, kuriame jie išreiškia nuoširdžią pagarbą ir padėką visiems, kas atveža siuntas prie jų durų. Laiškelyje Raquel papasakojo apie sūnaus būklę ir apie tai, kokį svarbų vaidmenį atlieka tokiu sunkiu metu visi žmonės, kurie dirba paslaugų sferoje.

Reklama

Laiškelyje buvo Lucas nuotrauka ir toks tekstas:
Sveiki,
Ačiū labai už tai, kad pristatote mums maisto ir kitus siuntinius. Mūsų šeimoje auga mažylis su medicininėmis problemomis, tad internetinių užsakymų pristatymas yra labai svarbus jo sveikatai.

Jūs esate tie, kurie palaiko mūsų mažylio sveikatą ir gerbūvį. Mes esame labai dėkingi visiems, kas dirba pagrindiniame fronte ir kas pristato siuntinius mūsų šeimai. Likite saugūs ir sveiki.
Su meile,
Pearson šeima

Reklama

Vieną dieną siuntų išvežiotoja Monica Salinas perskaitė šeimos paliktą žinutę ir minutei sustojo. Ji nežinojo, kad ją filmuoja šeimos durų skambučio kamera, tačiau net ir skubėdama, ji padarė kai ką, kas giliai sujaudino šeimą.

Reklama

Vaizdo įraše matėsi, kaip Monica gerą minutę nulenkusi galvą meldėsi. Pabaigusi maldą mintyse moteris persižegnojo ir nuskuodė į savo mikroautobusą. Šeima buvo giliai sujaudinta nepažįstamosios kilniu gestu, tad nusprendė gražia akimirka pasidalinti ir su artimaisiais Facebook tinkle.

Jie nesitikėjo, tačiau nenustebo, kai vaizdelyje moters padarytas poelgis sujaudino tūkstančius žmonių, kurie pagelbėjo istorijai išplisti po visą šalį. Paklausta kodėl ji nusprendė pasimelsti, Monica tesatsakė: “Šios šeimos istorija yra būtent yra tai, kas privečia mane susigraudinti. Aš tiesiog pajutau būtinybę sukalbėti maldą čia ir dabar.” Ši istorija buvo nuostabus priminimas, kad ir šiais sunkiais laikais yra dalelė šviesos ir gerumo.

Reklama