Skip to main content

Sutuoktiniai skrido namo su ką tik įsivaikinta mergaite, tačiau netikėtas stiuardesės poelgis pravirkdė naujuosius tėvelius

Net devynis metus Dustin ir Caren Moore bandė susilaukti arba įsivaikinti vaiką, kol galiausiai jų svajonė išsipildė. Sutuoktiniai keliavo su ką tik įsivaikintu kūdikiu namo, tačiau lėktuvo įgulos nariai paruošė staigmeną, kurios jie tikrai nesitikėjo…

Reklama

Vidury skrydžio aštuonių dienų mergaitė pabudo, nes reikėjo pakeisti sauskelnes. Dustin stiuardesės Jenny paklausė, kur galėtų tai padaryti, o ji palydėjo į privačią erdvę lėktuvo gale.

“Po sauskelnių keitimo stiuardesė Jenny pagyrė gražią mūsų dukrą ir mandagiai paklausė, kas paskatino skristi su ką tik gimusiu kūdikiu. Trumpai papasakojau apie įvaikinimą, o ji pagyrė mus už kilnų poelgį“ – socialiniame tinkle rašė Dustin.

Praėjus kelioms minutėms lėktuve pasigirdo stiuardesės balsas. Ji visiems keleiviams pranešė, kad lėktuvu keliauja ir viena ypatinga keleivė – 8 dienų mergaitė, kurią įsivaikino nuostabūs tėvai Dustin ir Caren.

“Mažylė kartu su savo tėvais keliauja į namus Kalifornijoje. Norėčiau, kad visi džiaugsmingai pasveikintumėt naujus tėvelius“ – per garsiakalbį pasakė stiuardesė.

Reklama

Netrukus lėktuve pasigirdo garsūs aplodismentai.

Vėliau įgulos nariai keleiviams išdalino servetelėles ir rašiklius, kad jie galėtų parašyti palinkėjimą mergaitei ir naujiesiems jos tėveliams.

Daugiau nei 60 žmonių parašė gražius palinkėjimus, o vėliau juos tėveliai sudėjo į gražią pirmosios kelionės knygą.

“Mėgaukitės kiekviena akimirka, nes laikas prabėgs nepastebimai greitai“ – linkėjo vienas žmogus.

Reklama

Tačiau Caren ir Dustin sujaudino viena ypatinga žinutė…

“Aš taip pat buvau įvaikinta prieš 64 metus. Ačiū, kad suteikėte šiam kūdikiui galimybę būti mylinčios šeimos dalimi. Mes, įvaikinti vaikai, norime šiek tiek daugiau meilės. Patys šilčiausi sveikinimai“.

Galima tik pasidžiaugti už šią gražią šeimą ir jos nepamirštamą kelionę namo!

Reklama