Skip to main content

Sylvester Stallone dukros užaugo tikromis gražuolėmis. Štai kaip legendinio aktoriaus dukros atrodo šiandien

Kultiniais tapę filmai “Rokis” ir “Rembo” 70-aisiais ir 80-aisiais pasauliui išgarsino legendinį aktorių – Sylvester Stallone. Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nepažintų aktoriaus net po tokio ilgo laiko.

Reklama

Nors vyrui teko daug įspūdingų vaidmenų, bet artimiausias širdžiai buvo tėvo vaidmuo jo gyvenime. Aktorius gyvenime turėjo tris santuokas, kuriose gimė vyrui 5 vaikai. Pirmieji Sylvester gimė sūnus Sage ir Seargeoh Stallone.

1997-aisiais aktorius vedė savo trečiąją žmoną ir šeimą papildė trys gražuolės dukros, kurios šiandien labiausiai ir traukia paparacių dėmesį. Paskutinėje santuokoje vyrui ir jo žmonai gimė Sophia, Sistine ir Scarlett.

Reklama

Nors Stallone yra legendinis Holivudo aktorius, tačiau jis puikiausiai sugebėjo išlaikyti harmoniją ir būti aktyviu tėčiu. Be abejonės, žmona Jennifer Flavin buvo pagrindinė mergaičių auklėjime ir tai akivaizdžiai matosi tame, kokiomis moterimis tapo suaugusios dukros.

Reklama

Kadangi merginos užaugo apsuptos žiniasklaidos dėmesio, šou verslo pasaulis joms buvo itin artimas ir pažįstamas. Neseniai visos trys merginos pradėjo dirbti modeliais ir sėkmingai sudalyvavo garsių dizainerių kampanijose, net pozavo žurnalų viršeliams.

Nepaisant tokios veiklos, dvi vyresnėlės studijuoja Pietų Kalifornijos Universitete, o jaunėlė dar mokosi mokykloje. Garsūs tėvai labai didžiuojasi savo atžalomis, todėl išdidžiai kartu pozuoja Holivudo renginiuose.

Reklama

2012-aisiais aktoriaus gyvenimą sukrėtė tragiška netektis – jo vyriausiasis sūnus Sage mirė nuo širdies smūgio vos dieną prieš savo vestuves. Nuo to laiko vyro požiūris į šeimą dar labiau sustiprėjo ir tai pastebi aplinkiniai. Šiandien graži šeima yra labai populiari ir laukiama ant raudonojo kilimo, nes net ir būnant visą laiką apsuptiems kamerų ir fotoaparatų, jei išlaiko savo šeimos tvirtumą.

Reklama