Skip to main content

Tėvai jaudinosi dėl to, kaip vyresnėlis sūnus sureaguos į ką tik gimusią sesutę. Tačiau netrukus jie išvydo už širdies griebiantį vaizdą

Kai šeimoje gimsta naujagimis, kai kuriuos vyresnius brolius ir sesutes kartais ištinka pavydo priepuolius. Dar kitais atvejais, vaikai nelabai iki galo suvokia, su kuo jie pirmą kartą susitinka, gali būti nerangūs ar net tyčia ar netyčia trenkti naujagimiui. Tėvai gali kaip įmanydami stengtis paruošti vyresnėlį naujo šeimos nario gimimui, tačiau kai vaikai realiai pamato savo naują brolį ar sesę, jų reakcija ir elgesys gali būti labai nenuspėjamas. 

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ir nors tos vaikiškos reakcijos gali būti gana žavingos ar šmaikščios, šis mamos Ali Retelle paskelbtas vaizdo įrašas apie pirmąjį sūnaus ir jo naujagimės dukters susitikimą yra kažkas kitokio. Jaudinančiame vaizdo įraše ji visam gyvenimui sau užfiksavo sūnaus ir naujagimės dukros susitikimą. Jame galima pamatyti, kaip mažas berniukas ant rankų laiko savo mažylę seserį.

Jis negalėjo nustoti žiūrėti į jos mažytį veidelį, į jos nevalingus judesius rankomis, o kai galiausiai pakėlė galvą, tėvai suprato, kad jo skruostais riedėjo ašaros. Berniukas, regis, buvo priblokštas laimės, meilės ir nuostabos jausmų, kuriuos vienu metu jautė ir negalėjo sulaikyti graudulio.

Reklama

Mažylis nusišluostė ašaras į megztinio rankoves ir vėl spoksojo į seserį, kuri staiga šiek tiek krūptelėjo. Tada susijaudinusi mama pasakė, kad jis gali netylėti ir gali ką nors pasakyti savo sesutei. Nors ji negali dar atsakyti, ji supras, ką brolis jai sako. Tačiau atrodė, kad berniukas neturėjo žodžių išreikšti tai, ką jaučia.

Reklama

Taigi, jis tik nusišypsojo seseriai ir stipriai ją apkabino. Niekas negalėjo tiksliai pasakyti, apie ką berniukas tuo metu galvojo, tačiau jau po pirmojo susitikimo aišku, kad jis įsimylėjo savo sesutę iš pirmo žvilgsnio. Pakankamai retai matome akimirkas, kai vaikai pademonstruoja tokias jaudinančias reakcijas.

Toks gilus susijaudinimas labiau būdingas suaugusiesiems, todėl šis neįprastas video greitai išpopuliarėjo internete ir buvo vos per porą dienų peržiūrėtas milijonus kartų. Nenuostabu, nes šių dienų įvykių fone tokie video yra gaivaus oro gurkšnis ir šilumą viduje sukeliantis vaizdelis. Atrodo, kad jis tikrai bus puikus brolis!

Nuostabi akimirka, įamžinta video įraše:

Reklama