Skip to main content

Tėvas parduotuvėje ieškojo detalių sergančio sūnaus vaikštynei pagaminti. Po valandos grįžęs vyras nustebo pamatęs, ką jam paruošė parduotuvės darbuotojai

Visi tėvai savo vaikams linki tik to, kas yra geriausia. Kaip įmanydami stengiamės išpildyti daugumą vaikų norų ir lūkesčių, tačiau neretai tėvams būda ypatingai sudėtinga pasirūpinti ir būtiniausiomis savo atžalų reikmėmis. Liūdniausia būna tiems tėvams, kuriems verkiant reikia palaikymo iš valstybės ar kitų žmonių. Nemažai vaikų gimsta arba jauname amžiuje sunkiai suserga, o jų gydymui ir kitoms priemonėms dažnai reikalingi nemaži pinigai.

Reklama

Christian ir Justin Moore sužinojo, kad jų sūnus Logan serga raumenų hipotonija. Tai liga, kuri paveikia kūdikių raumenų ir sąnarių tonusą – vaikai su šia diagnoze reikalauja itin didelės priežiūros, nes jų motorinė raida, vaikščiojimas ir bendrai judesiai yra labai silpni ir beveik nevaldomi.

Nors berniukas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip visi kiti to paties amžiaus vaikai, jo kasdieniai keblumai elementariai judėti yra nemažas trikdis. Jis negali pilnai džiaugtis vaikyste kaip jo bendraamžiai, tačiau jis yra laimingas vaikas, o tą puikiausiai parodo jo nuolatinė šypsena veide.

Reklama

Kai tėvai išgirdo šią diagnozę, jie nejuokais išsigando, tačiau medikai užtikrino, kad Logan gali laukti tikrai šviesi ateitis, tačiau tam reikia įdėti labai daug darbo dabar. Tėvų tikslas šiai dienai ypatingai skatinti Logan mankštas ir judėjimą visą dieną. Tai ypač sudėtinga, kai Logan nenori vaikščioti, nes jis paprasčiausiai neišlaiko pusiausvyros.

Reklama

Tėvams buvo patarta įsigyti vaikštynę, tačiau pažiūrėjęs į rinkos kainas ir sužinojęs, kad jų sveikatos draudimas nepadengia šių išlaidų, tėvas nusprendė vaikštynę sumeistrauti pats. Justin rado keletą video internete, kuriuose buvo rodoma, kaip pasigaminti vaikštynę iš paprasčiausių statybinių medžiagų.

Susirašęs visas reikalingas priemones į sąrašą, Justin su sūnumi keliavo į parduotuvę. Tačiau vos atvykęs į ją vyras pasimetė. Milžiniškoje Home Depot parduotuvėje buvo milijonai prekių, o surasti reikiamas dalis jam truktų visą dieną. Laimei, jį pasitiko labai malonūs parduotuvės konsultantai. Sužinoję mažojo Logan istoriją ir problemą, darbuotojai kaip mat susibūrė ir sugalvojo idėją.

Reklama

Jie išsiuntė Justin ir Logan ledų į šalia buvusią kavinę ir liepė jiems grįžti po valandos. Praėjus šiam laikui tėvas ir sūnus grįžo į parduotuvę, kur jų laukė pati maloniausia staigmena. Geri žmonės ne tik surinko visas reikiamas vaikštynės dalis į vieną vietą, tačiau komandinio darbo dėka ją vietoje ir pagamino.

Reklama

Vos per valandą Logan galėjo išbandyti savo naują vaikščiojimo priemonę dar parduotuvėje. Labiausiai visiems sukėlė džiaugsmą Logan šypsena, kuri buvo nuo ausies iki ausies. Berniukas buvo labai laimingas ir patenkintas tuo, kad dabar jam bus lengviau judėti. Justin buvo labai sujaudintas, nes jis nesitikėjo tokio visiškų nepažįstamųjų palaikymo.

Negana to, kad tokiuose projektuose nusimanantys žmonės pagamino labai reikiamą vaikštynę vietoje, tačiau mokėti už ją tėvui ir sūnui neprireikė nė cento. Home Depot tiesiog padovanojo savadarbį įtaisą berniukui ir džiaugėsi galėję prisidėti prie jo fizinio progreso.

Sakoma, kad vaikui užauginti reikia kaimo. Šis posakis puikiai atsispindi šioje istorijoje, kurioje susibūrė visiškai nepažįstami, tačiau geros širdies žmonės. Jiems negaila buvo skirti šiek tiek savo laiko ir nudžiuginti berniuką labai ypatinga dovana.

Reklama