Skip to main content

Tokio prabangaus vestuvinio torto dar nematėte! Ne tortas, o visa valgoma pilis!

Rusijos konditeris Renatas Agzamovas gavo ypatingą užsakymą, vertą daugiau, nei 150 tūkst. eurų. Tokį ypatingą tortą vyras gamino oligarchų vestuvėms Kazachstane.

Reklama

Pompastiškoje vestuvių ceremonijoje susijungė dvi oligarchų šeimos. Renginys kėlė susidomėjimą ne tik Kazachstane, bet ir visame pasaulyje. Ypač internete paplito ir daug dėmesio sulaukė kulminacija tapęs 1,5 toną sveriantis tortas, kurio aukštis buvo net 4,2 m.

Reklama

Šio kulinarinio šedevro autorius jau anksčiau išgarsėjo savo fantazija, kuriant pyragus. Turint tokių įgūdžių, jam ir visai komandai prireikė trijų dienų paruošti šį ypatingą tortą.

Reklama

Torto įnešimo akimirka:

Įdomu tai, jog Renatas anksčiau užsiėmė visai kitokia veikla – vyras buvęs bokso čempionas. Nusprendęs nutraukti sportinę veiklą, susirado kitą jį dominančią profesiją, kurioje taip pat norėjo būti čempionu, tik šįkart tai įvyko Rusijos tortų kepimo čempionate.

Vyras pasakoja, jog tortai ir jų dekoravimas domino jį nuo pat vaikystės – pirmąjį savo tortą iškepė dar būdamas septynerių.

Štai kokių gaminių galime pamatyti Renato instagrame, kurį seka net 2,6 milijonai žmonių:

Reklama

Kiekvienas sukurtas tortas yra unikalus. Torto meną įvaldęs vyras niekad nekartoja jau anksčiau išbandyto dizaino, o jo rezultatais negali nesistebėti dėl jų realistiškumo.

Reklama

Žiūrint į šiuos gaminius apskritai sunku patikėti, jog tai gali būti tortai.

Renatas taip pat turi ir antrą hobį, kuris panašus į šį – ledo skulptūros.

 

Reklama