Skip to main content

Turistė buvo vienintelė judrioje gatvėje, kuri pasiūlė alkanam benamiui maisto. Tačiau po dviejų dienų ji sužinojo šokiruojančią tiesą apie to žmogaus tapatybę

Ar jūs norėtumėte bent vienai dienai atsidurti benamių vietoje bent tam, kad pajusti, koks tai gyvenimas? Savanoriškai tam pasiryžtų retas. Net mažiausiai apie tai pagalvojančiam asmeniui aišku, kad toks gyvenimas yra sunkus, liūdnas ir slegiantis. Tačiau tokius gyvenimus dažniausiai ne savo valia gyvena milijonai žmonių.

Reklama

Vienos prancūzų turistės elgesys jos vizito Niujorke metu prikaustė labai daug dėmesio iš žiniasklaidos, tačiau to moteris absoliučiai nesitikėjo ir nesiekė. Karine Gombeau mėgavosi miesto dalimi, vadinama “mažąja Italija”, kurioje ji su šeima vakarieniavo picerijoje.

Užsisakę porą milžiniškų picų, jie jų neužbaigė, tačiau maisto likučius jie pasiėmė su savimi. Išėję toliau vaikščioti miesto gatvėmis, grupelė turistų pastebėjo benamį, šalia šiukšliadėžės valganti senas bulvytes. Karine net nemirktelėjusi priėjo prie jo ir laužyta anglų kalba ji siūlė jam skanios picos likučius.

Reklama

Ji negalėjo pasakyti to tiksliai anglų kalba, tačiau prancūziškai ji benamio atsiprašė, kad pica jau šalta. Vyras jai nusišypsojo ir padėkojo už gerumą. Apie šį susitikimą Karine visiškai pamiršo jau tą pačią dieną. Tačiau po poros dienų ji facebook tinkle pamatė vienos Holivudo žvaigždės žinutę.

Reklama

Joje ji pamatė tą patį benamį, su kuriuo ji bendravo prieš porą dienų, tačiau įrašas internete atskleidė tikrąją to žmogaus tapatybę. Pasirodo, ten buvo ne kas kitas, o aktorius Richard Gere. Kadaise filme “Graži moteris” išgarsėjęs aktorius Niujorke filmavo naują filmą, kuriame jis įkūnija pagrindinį herojų – benamį vardu George.

Vaidmeniui jautrioje dramoje garsus aktorius buvo pasiruošęs, tačiau kai prasidėjo filmavimas Niujorko gatvėse, Richard pribloškė realybė, kurioje gyvena visi benamiai. Vyras savo kailiu patyrė, kaip dėl savo socialinio statuso žmogus tampa visiškai nematomu. Įprastai garsus aktorius neatsigintų gerbėjų gatvėje.

Reklama

Tačiau tą kartą net 45 minutes su judrioje vietoje buvusiu aktoriumi niekas net neužmezgė akių kontakto. Visi jį apėjo iš toli, tarsi jis būtų raupsuotasis. Kai prie jo priėjo ši prancūzė, Richard pajuto labai stiprias emocijas. Ji buvo vienintelė, tą dieną į jį atkreipusi dėmesį ir ne dėl to, kad ji žinojo jo tapatybę.

Reklama

Richard buvo prislėgtas po tokios patirties ir nuo to laiko sutikdamas benamį, jis kiekvienam suteikia po keletą minučių savo dėmesio ir duoda bent po 100 dolerių. “Būkite tuo pokyčiu, kurio trokštate pasaulyje” – savo sekėjams jautriame įraše palinkėjo aktorius.

Karine tuo tarpu patyrė didelį šoką dėl to, kokią unikali patirtis jai papuolė apsilankius Niujorke. Nors Kristine visiškai netyčia sujaukė naujo filmo filmavimą, tačiau ta trumpa akimirka aktoriui ir pačiai Karine bus brangi dar labai ilgai.

Reklama