Skip to main content

Vaikinas ir senutė užstrigo staiga sugedusiame lifte. Kai gelbėtojai atvėrė lifto duris, jie apstulbo nuo to, kaip su senute pasielgė jaunuolis

Vaikinas vardu Cesar Larios buvo tipinis studentas, laisvu nuo mokslų metu uždarbiaujantis įvairiuose darbuose. Jo naujausias darbas buvo perkraustymo įmonėje, kurioje jis nors ir sunkiai dirbo, bet mėgavosi tuo, kad galima bendrauti su daugybe žmonių.

Reklama

Vieną dieną Cesar teko padirbėti senolių slaugos namuose, kuriuose jie turėjo apgyvendinti naują senjorą. Vienos iš vaikino kelionių liftu žemyn metu į kitą aukštą keliavo su juo ir senyva moteris su vaikštyne. Cesar su šypsena pasisveikino ir persimetė pora žodžių.

Jie nė neįsivaizdavo, kad netrukus jiems teks pabendrauti kur kas daugiau, nes visiškai netikėtai liftas sustojo tarp aukštų. Daugeliui žmonių užstrigti lifte yra viena didžiausių fobijų. Nenuostabu, kad su Cesar keliavusi senutė pradėjo panikuoti ir jaudintis.

Reklama

Senolė turėjo daug problemų su pusiausvyra ir kojomis, tad ji negalėjo stovėti vienoje vietoje ilgesnį laiką. Kol prie liftų pagaliau atvyko inžinieriai ir gelbėtojai, slinko jau dešimtys minučių. Kai galiausiai vyrai atvėrė lifto duris, jie sunkiai patikėjo savo akimis.

Reklama

Cesar pagelbėjo močiutei ir tapo gyva kėde tam, kad ji nenusilptų ir atsipalaiduotų! Vaikinas netrumpą laiką praleido keturiomis, nes senutė neturėjo absoliučiai kito pasirinkimo, kur atsisėsti. Duris atvėrę inžinieriai tiesiog privalėjo užfiksuoti tą akimirką nuotraukoje, kuri akimirksniu praskriejo visą internetą.

Apie vaikino labai gražų poelgį kalbėjo net vietinė žiniasklaida. Nenuostabu, kad ši nuotrauka sulaukė tokio didelio ir pozityvaus dėmesio. Šiandien labai retai galima sutikti jaunuolių, pasiryžusių tokiems neįprastiems darbams tam, kad padėti senjorams. Daug kas sako, kad jaunoji karta yra praradusi visas tradicines vertybes.

Reklama

Tačiau viena paprasta nuotrauka įrodo, kad šiandien tikrai yra džentelmenų, pasiryžusių padėti ne tik moterims, kurių dėmesio siekia, tačiau ištiesiančių pagalbos ranką (ar šiuo atvejų nugarą) iš visiškai nuoširdžių paskatų. 

 

Reklama