Skip to main content

Vaikinas įsidarbino vilkikų kompanijoje ir susidraugavo su vienu bendradarbiu. Po dviejų metų paaiškėjo pribloškianti paslaptis, pakeitusi dviejų vyrų gyvenimus

27-year-old Nathan Boos niekada nesiskundė savo gyvenimu. Jis sėkmingai baigė mokyklą, sutiko savo gyvenimo meilę ir dirbo darbą, kurį myli. Vaikinas nuo mažų dienų žavėjosi vilkikais ir tolimųjų reisų vairuotojo profesija. Nathan kurį laiką dirbo net įsteigęs savo įmonę.

Reklama

Vaikinas taip pat visą gyvenimą žinojo, kad jis yra įvaikintas ir jį užauginę žmonės nėra jo biologiniai tėvai. Tačiau dar paauglystėje susitaikęs su šia mintimi Nathan mylėjo savo įtėvius ir net neturėjo smalsumo ieškoti savo biologinių tėvų.

Jis taip pat sau pripažino, kad vaikus atiduoti įvaikinimui žmonės gali dėl pačių įvairiausių priežasčių, tad tai vis vien geresnė alternatyva, nei abortas. Nathan tiesiog buvo patenkintas savo gyvenimu tokiu, koks jis yra.  

Reklama

Vaikinas planavo žengti didelį žingsnį gyvenime ir vesti savo merginą Nicole. Tam, kad uždirbtų daugiau pinigų vestuvėms, jis pradėjo naują darbą didelėje kompanijoje, kuri už tą patį jo mėgstamą vilkiko vairuotojo darbą mokėjo daugiau. Naujame darbe Nathan netruko susirasti naujų draugų tarp bendradarbių.

Reklama

Vienas iš jų buvo vyras vardu Robert Degaro. 55-erių vyras turėjo labai panašų humoro jausmą ir charakterį, tad du nauji draugai puikiai sutarė. Praėjus porai metų Robert nusprendė susikurti paskyrą Facebook tinkle ir pridėjo savo kolegas į draugų sąrašą. Nathan net nenutuokė, kokius įvykius pajudins šis beveik nereikšmingas dalykas.

Vieną dieną susitikęs su savo įmote Nathan pamatė jos veide nerimą. Vaikinas susėdo su mama pokalbiui, kurio metu moteris prisipažino, kad jo draugas Robert yra žmogus iš jo praeities. Vaikinas neteko žado sužinojęs, kad jo bendradarbis, kurį jis pažįsta jau porą metų, yra jo biologinis tėvas.

Reklama

Nei Robert nei Nathan visiškai nežinojo to, ką atskleidė Nathan įmotė pamačiusi naują draugą Nathan Facebook paskyroje. Vaikino įmotė visą šį laiką neturėjo žalio supratimo, kad jos sūnus dirba su savo biologiniu tėvu, kol nepastebėjo tos mažos detalės internete. Tą vakarą moteris atskleidė ir Nathan biologinės mamos vardą.

Reklama

Nathan visiškai nežinojo, kaip pasakyti šią naujieną savo bendradarbiui. Jis pradėjo nuo to, kad paklausė Robert, ar jis pažįsta moterį vardu Darcey Hollins. Robert nustebo išgirdęs vardą iš praeities – tai buvo jo buvusi žmona. Paaiškėjo, kad Darcey pastojo tuo metu, kai jos ir Robert santykiai kabojo ant plauko.

Mažylio gimimas buvo paskutinis jų santykių taškas, po kurio du vienas kito nemylintys žmonės nusprendė pasukti skirtingais keliais ir atiduoti gimusį berniuką į mylinčios šeimos rankas. Nors Nathan buvo sukrėstas šios žinios, viduje jis buvo laimingas.

Jam patiko ir tai, kad absoliutus likimas ir aukštesnės jėgos suvedė jį su jo biologiniu tėvu. Robert buvo daugiau nei laimingas dėl to, kaip susiklostė jo sūnaus gyvenimas. Kadangi du vyrai nebuvo vienas kitam svetimi, jų santykiai po džiugios naujienos tik pagerėjo. 

Reklama