Skip to main content

Vaikinas pažadėjo draugui leisti spirti jam į tarpukojį. Tačiau visi sužinoję tokio kvailo pažado priežastį išreiškia tik didžiausią palaikymą

Geri draugai yra tikra retenybė, o draugai, kurie išlieka šalia pačiu sunkiausiu gyvenimo periodu – tiesiog neįkainojami. Vaikinas vardu Chase 2021-ųjų metų išvakarėse patyrė labai sunkią traumą, po kurios jis liko paralyžiuotas nuo kaklo iki kojų pirštų galiukų.

Reklama

Paprastas draugų vakarėlis vaikinui pasibaigė reanimacijoje po to, kai jis tiesiog paslydo draugo vonioje ir susilaužė stuburą. Tuo metu gydytojai baiminosi, kad vaikinas gali likti suluošintas visam gyvenimui. Tačiau vis vien išliko galimybė atsistoti vėl ant kojų, tik vaikino laukė ilgas reabilitacijos kelias.

Nei vienas žmogus, kuris nėra gyvenime patyręs bent minimaliai panašios traumos, negali įsivaizduoti, kas yra reabilitacija ir bandymas vėl išmokti vaikščioti ir judinti savo kūną. Laimei, Chase turėjo stiprią palaikymo komandą – savo pašėlusius ir palaikančius draugus.

Reklama

Reabilitacijos metu su Chase dirbo ir psichologai, kurie bandė pagerinti ir jo emocinę būklę, kurios pirmiausia reikia geresnei jo fizinei reabilitacijai. Vaikinui trūks plyš reikėjo susikurti motyvuojantį tikslą, kurio dėka jis tiek morališkai, tiek fiziškai turės daugiau jėgų vėl atsistoti ant kojų (tiesiogine prasme).

Reklama

Vaikinas iš pradžių susigalvojo gana paprastą tikslą – vėl sugebėti išeiti į žygį gamtoje. Tačiau (nepiktybiškai) pasijuokę iš jo tikslo, Chase draugai pasiūlė kur kas įdomesnę alternatyvą. Vaikinai nebūtų vaikinais, jei nepasiūlytų ką nors beprotiško. Jo draugas Dan pasižadėjo – jei Chase vėl išmoks vaikščioti, jis galės iš visų jėgų spirti Dan į tarpukojį.

Taip, tai absoliuti kvailystė, tačiau šis tikslas suveikė! Reabilitacijos metu ties vaikino tikslu ne tik vėl eiti, tačiau ir sugebėti pakelti kojas pakankamai spyriui į vyrų jautrią vietą, net gydytojai prisijungė palaikydami šį “labdaringo spyrio” planą. Dan tikrai nelaukė didžiosios dienos, kai jo vyriškas pasididžiavimas nukentės, tačiau tuo pat metu jis didžiavosi draugo progresu.

Reklama

Visus pribloškė ir tai, kaip greitai Chase pasiekė neįtikėtinų rezultatų po to, kai jo draugas pasiūlė šį naują, beprotišką reabilitacijos tikslą. Išaušus lemtingai dienai jų planą stebėjo daugybė sekėjų internete. Visu savo progresu Chase dalinosi su savo sekėjais, kurių jaunuolis turėjo per 300 000.

Reklama

Galiausiai atlikęs lemtingą spyrį, Chase privertė Dan raitytis ant žemės iš skausmo. Tačiau praėjus kelioms minutėms draugai galėjo apsikabinti ir pasidžiaugti nuostabiais pasiekimais. Antras Chase siekis po spyrio buvo užkopti laipteliais, kuriais bėgiojo filmo „Rocky” pagrindinis personažas. Šis tikslas taip pat buvo išpildytas!

Nors pats spyris daugeliui žmonių atrodė kaip kvailas pasirinkimas, tūkstančiai žmonių internete išreiškė Dan didžiausią pagarbą už tai, koks geras jis yra draugas ir kaip šauniai jis palaiko Chase jo sunkiausiu gyvenimo etapu. Vaikinas neslėpė didelio dėkingumo savo draugams už tai, kad jie buvo šalia jo pačiu baisiausiu jo gyvenimo laikotarpiu. Draugą tikrai pažinsi bėdoje!

@chasegetsbetter

You all asked for it, so HERE IT IS! #WorthTheWait #fyp #foryou #nutshotforchase #kickinthenuts

♬ original sound – Chase Gets Better

Reklama