Skip to main content

Vaikinas pranešė darbdaviui apie savo išėjimą iš darbo. Kerštingas viršininkas pasielgė labai netikėtai su darbuotoju, kuris vėliau kreipėsi į žiniasklaidą

Nors ir gyvename laikais, kai žmogus yra laisvas elgtis taip, kaip jis pats pageidauja, kartais vis dar atrodo, kad kai kurie žmonės laiko kitus asmenis savo nuosavybe. Andreas Flaten dirbo savo vietinėse auto mechanikos dirbtuvėse Peachtree mieste, Džordžijos valstijoje.

Reklama

Vaikinas mėgo savo darbą, tačiau su darbdaviu niekada nesugebėjo užmegzti gero ryšio. Anot Andreas, jo viršininkas buvo nesukalbamas žmogus, kuris nesileido net į kalbas, kai jaunas tėvas norėjo pareguliuoti savo darbo grafiką. Jis tą norėjo padaryti tam, kad galėtų su savo mergina kartais apsikeisti galimybe pasiimti savo mažametį vaiką iš darželio.

Tad kaip normalus ir laisvas žmogus, kuriam netinka jo darbo sąlygos, jis nusprendė iš jo išeiti. Andreas pateikė pranešimą apie išėjimą iš darbo su ketinimu atidirbti reikalaujamas dvi savaites. Visas veiksmas įvyko dar praeitų metų lapkritį, tačiau dėl vaikino išėjimo iš darbo nepatenkintas viršininkas nusprendė, kad darbo santykius jis nesiruošia nutraukti gražiuoju.

Reklama

Andreas tenorėjo gauti jo uždirbtą algą už paskutines dvi darbo savaites, o dėl neteisėtų darbdavio veiksmų vaikinas kreipėsi ir į darbo inspekcijas. Galiausiai kovo viduryje vaikinas atgavo savo pinigus, tačiau jo laukė didelė ir nemaloni staigmena.

Reklama

Buvęs viršininkas jo uždirbtus 915 dolerių pristatė po vieną centą. Negana to, visi 91 500 centų buvo padengti lipnia mase, kurie pavertė monetas netinkamas naudojimui. Prie viso to jauno vaikino laukė ir trumpa žinutė, kurioje necenzūrine leksika buvo parašyta “Eik velniop”.

Netrukus Andreas su mergina bandė nuplauti monetas, tačiau paaiškėjo, kad jos buvo padengtos toksiška automobiline alyva. Blogiausia buvo tai, kad buvęs darbdavys nepadarė nieko nusikalstamo, tad Andreas neturėjo jokio kito ginklo smogti kerštingam vyrui atgal, tik kreipimąsi į visuomenę.

Reklama

Andreas mergina Olivia pasidalino įvykiu savo Facebook puslapyje, o apie įvykį netrukus panoro papasakoti ir žiniasklaidos atstovai.

„Žmogus, kuris taip elgiasi, tikrai nenusipelno turėti sėkmingą verslą ir gerą reputaciją” – rašė mergina. Su jos nuomone sutiko šimtai žmonių, kurie pasidalino jos pasakojimu ir prisidėjo prie teisingumo įgyvendinimo.

Reklama

Laimei, ši istorija apskriejo visą šalį ir nesąžiningas bei pagiežingas vyras gavo tai, ko prisiprašė – keršto atgal. Žaibiškai pasklidusi po internetą Andreas istorija tikrai nesuteikė šlovės buvusiai vaikino darbovietei ir ypač jos viršininkui. Kas liečia Andreas ir jo sunkiai uždirbtus pinigus, jo situaciją geranoriškai išspręsti panoro įmonė, valdanti monetų išgryninimo mašinas.

Į vaikino namus atvyko specialus transportas, kuris pasiėmė visas aliejuotas monetas ir vienu ypu Andreas išgrynino savo uždarbį į naujas ir švarias kupiūras. Galiausiai situacija pasibaigė vaikino naudai, kuris atgavo savo pinigus ir savo kerštingam darbdaviui atsakė jo paties būdais.

Iš šio įvykio tikrai aiški viena pamoka – nereikia įsivaizduoti, kad esi už kažką viršesnis ir geresnis. Visą šią situaciją dar prieš keletą mėnesių darbdavys galėjo išspręsti taikiai ir sąžiningai atsiskaityti su žmogumi už jo darbą.

Reklama