Skip to main content

Vaikino pasirinkimą pirkti sužadėtuvių žiedą už 130 dolerių pardavėja pavadino apgailėtinu. Tačiau būsima nuotaka pastatė ją ir visus kitus į vietą

Tradicijos dovanoti sužadėtuvių žiedus mylimosioms pasiperšant egzistuoja jau daugelį šimtmečių. Tačiau lygiai taip pat kaip ir tais laikais, šiandien kiekvienas renkamės kokių tradicijų laikytis pagal savo norus ir išgales. Atlikti tyrimai rodo, kad praeito amžiaus 3-iame dešimtmetyje buvo atlikta neįtikėtinai didelė deimantų reklamos kampanija, kuri paveikė visą pasaulį.

Reklama

Jos poveikis yra stiprus iki šiol – vyrai ir moterys tiki, kad puikiausias meilės įrodymas yra didelis deimantas ant bevardžio piršto. Tiesa yra iš tikrųjų kur kas kitokia, nei atrodo. Įsimylėjėliai Ariel ir Quinn gyvena labai kukliai. Jie kas mėnesį bando sudurti galą su galu, sutaupyti nors truputį savo bendrai ateičiai.

Tačiau net ir sunkiai finansiškai gyvenanti pora nesiskundžia meilės trūkumu. Įsimylėję vienas kitą nuo pat pirmo pasimatymo, praėjus dviems metams Ariel ir Quinn nusprendė, kad metas žengti kitą žingsnį ir susituokti. Ariel net nenorėjo eiti pirkti sužadėtuvių žiedo, tačiau jos mylimasis primygtinai jos prašė išsirinkti ką nors.

Reklama

Kadangi abiems buvo akivaizdu, kad jokių deimantų jie negali įpirkti, jie sumanė apsilankyti “Pandora” parduotuvėje. Ariel išsirinko jai labai patikusį dviejų sidabro žiedų komplektą su cirkonio kristalais. Laiminga pora džiaugiasi tuo, kad gali nors kažkaip simboliškai pažymėti savo sužadėtuves žiedeliu.

Reklama

Tačiau sekantis pardavėjos komentaras labai pribloškė įsimylėjelius. Jauna mergina už prekystalio prieš paduodant Ariel pasimatuoti jos išrinktą papuošalą, pasakė komentarą, kuris privertė Quinn labai susikrimsti.

“Ar įsivaizduojate, kad kartais vyrai perka šiuos žiedus sužadėtuvėms? Tiesiog apgailėtina” – pasakė Ariel mergina, nė nenutuokusi, kad jie perka žiedelius būtent ta proga.

Nors Ariel susilaikė nuo komentarų parduotuvėje, ji pamatė, kaip stipriai paveikė tai jos mylimąjį. Quinn buvo labai liūdnas ir išsigandęs, kad Ariel gali iš tikrųjų nusivilti juo kaip savo pora ir persigalvoti dėl jų buvimo kartu. Štai tada mergina nusprendė šia tema pakalbėti viešai.

Reklama

Tą patį vakarą ji parašė ilgą laišką visiems internautams, kurie mano panašiai, kaip ir toji pardavėja.
Mano būsimasis vyras jautėsi niekam tikęs, kai jis išgirdo vėl ir vėl girdėtą įsitikinimą, kad tikros meilės įrodymas yra milžiniškas deimantas ant piršto. Jis dešimtis kartų paklausė manęs, ar TIKRAI man patinka tie žiedai, kuriuos išsirinkau.”

Reklama

„Jis taip pergyveno, kad aš persigalvosiu ir už jo netekėsiu, kad man pasidarė iš tikrųjų koktu dėl to, kaip mes įsivaizduojame meilę ir santykius. Asmeniškai man svarbus ne žiedas, o jausmas, su kuriuo tas žiedas yra dovanojamas. Tiesa yra ta, kad aš už šio vyro tekėčiau net gavusi žiedą už 25 centus. Kada visas pasaulis pamišo dėl to, kad kiekviena moteris nuo savo vyro turi gauti tūkstančius kainuojančius žibančius deimantus?”

„Taip, jie yra gražūs, tačiau nuo kada materialūs dalykai yra tai, kas parodo meilės kiekį? Užtenka to, kad mano būsimas vyras jaudinasi, ar aš būsiu patenkinta dėl paprastutės vestuvių ceremonijos. Aš tikiuosi jis supranta, kad aš tiesiog laukiu nesulaukiu, kada mano geriausias draugas taps mano vyru.”

„Štai, prašom, čia esu aš – iki ausų įsimylėjusi mergina, su 130 dolerių vertės žiedu ant piršto, susituokusi paprastoje ceremonijoje. Tačiau šalia manęs yra mano gyvenimo meilė ir aš esu laimingiausia pasaulyje.”
Ariel paprasti žodžiai palietė tiek daug žmonių širdžių, kad netrukus jos įrašas turėjo jau per 216 tūkstančių “patinka” paspaudimų ir 162 tūkstančius pasidalinimų.

Mergina priminė apie seną tiesą, kad tikra meilė neturi nieko bendra su materialiais dalykais. Šių dviejų paprastų žmonių istorija buvo puikus priminimas, kad ne visi šiandien mąsto pinigais ir siekia žibėti bet kokia kaina. Ši pora, kuri turi bendras vertybes ir tą patį požiūrį į gyvenimą, yra kur kas turtingesnė nei milijonai porų, kurių didieji deimantai nebereiškia nieko po skyrybų.

Reklama