Skip to main content

Vaikino piršlybas merginai greito maisto restorane sukritikavo šimtai žmonių. To, kas atsitiko pasklidus poros nuotraukoms internete, niekas nesitikėjo

Tikra meilė neturi nieko bendra su deimantais, prabangiais restoranais ar dovanomis. Tikra meilė tai jausmas, siejantis du žmones, kuriems nieko daugiau nereikia – tik turėti šalia vienas kitą. Nuo senų senovės visuomenėje yra teigiama, kad piršlybos turi būti kažkas ypatingo ir pompastiško.

Reklama

Nors tame nėra tikrai nieko blogo, tačiau ne visi pasaulyje turi galimybes pasipiršti baltuose paplūdimiuose ar jachtose. Būtent todėl kiekvienas pasirenka pasipiršti taip, kaip tai gali padaryti pagal save. Neseniai pasaulį apskriejo video ir nuotraukos vaikino, kuris pasipiršo savo merginai greito maisto restorane “KFC”.

Veiksmas vyko judrioje vietovėje Pietų Afrikos respublikoje, todėl įvykio liudininkais tapo pilnas restoranas ir žmonės už langų. Visi filmavo ir fotografavo laimingą porą, tad netrukus jų nuotraukos buvo ir internete. Tačiau iš pradžių komentarai, skirti porai, buvo pakankamai negatyvūs.

Daug kas peikė vaikiną dėl labai prastos vietos piršlyboms pasirinkimo, kiti kritikavo tai, jog jie neturi pinigų. Nepaisant sulaukto negatyvo, pora gavo ir labai pozityvių ir palaikančių komentarų. Nemažai žmonių pritarė, kad ne piršlybų vietoje yra tikrosios meilės esmė. Svarbu tai, kas sieja tuos du žmones.

Reklama

Tam pritarė ir oficialūs asmenys, atstovaujantys “KFC” restoraną, kurie pradėjo šios poros paieškas norint įteikti jiems dovaną. Restorano vadovai buvo sužavėti paprastos poros meilės istorija ir tam, kad numalšinti sulauktą negatyvą, jie nusprendė prisidėti finansiškai prie jų vestuvių.

Reklama

Restorano pavyzdžiu pasekė ir kiti labai žinomi pasauliniai prekių ženklai ir sužadėtiniai buvo apipilti dovanomis. Su pora susisiekė drabužių ir avalynės prekės ženklas Puma, padovanojęs jiems savo prekių, Huawei porai padovanojo naujus telefonus. Restoranas McDonald’s pasirūpino poros medaus mėnesio kelione ir poilsiu kurorte ir padovanojo bilietus į Toni Braxton koncertą.

Kompanija Uber pasirūpino nemokamais poros pervežimais, prekybos tinklas padovanojo metų pirkinių vertės kuponą maistui, o Standard bankas padovanojo porai net 20 000 dolerių vertės kreditą skoloms padengti. Įsimylėjėliai liko be žado gavę ir nuostabius ir prabangius vestuvinius žiedus, profesionalaus virtuvės šefo paslaugas vestuvėms, nemokamas šukuosenas, vestuvinį tortą ir net nuotakos suknelę.

Reklama

Tai buvo neįtikėtina, tačiau gerumo lavina nesustojo. Netrukus porai statybų kompanijos padovanojo naują virtuvės komplektą, tad jaunavedžiai galės įsikurti jau gražesniuose savo namuose. Štai taip vienas negatyvus komentaras su grotažyme #kfc vestuvės sukėlė tikrą pozityvo bangą.

Reklama

Visi dideli prekių ženklai panoro prisidėti prie tokios akcijos, kurioje jie norėjo pagerbti paprastą porą, kuri švenčia savo meilę taip, kaip išgali. Niekas geriau neatspindi tikrosios meilės dvasios kaip šios nuostabios poros šypsenos jų laimingą dieną. 

 

Reklama