Skip to main content

Vestuvių dieną uošvienė jaunikiui slapta įteikė voką. Praėjus dešimtmečiui ir mirus žmonos mamai, vyras atskleidė paslaptį, patikėtą jam per vestuves

Kiekviena moteris, turinti gerus santykius su savo mama žino, kad šio ryšio stiprumas yra neįkainojamas. Ne kiekvienai taip pasiseka, tačiau dukros draugystė su mama gali labai stipriai padėti naviguoti gyvenime. Tikriausiai niekas kitas taip gerai nepažįsta savo vaiko, kaip mama. Nikki Pennington santykiai su jos gimdytoja buvo būtent tokie.

Reklama

Daug pasitikėjimo, daug artumo ir daug meilės viena kitai. Skambutis mamai buvo kaip gyvybiškai svarbi pagalbos linija, kuri padėjo Nikki per daugybę metų įveikti ją kankinančius nerimo sutrikimus ir panikos priepuolius. Tie, kas šios problemos neturi, nė neįsivaizduoja, kaip svarbu yra turėti patikimą artimųjų pagalbą akimirkomis, kai atrodo žemė slysta iš po kojų.

Kadangi psichologinės ligos nėra tokios matomos, kaip fizinės, mažai kas ir supranta, kokius sunkumus patiria žmonės, kurie nesveikai daug nerimauja. Kai Nikki sutiko savo antrąją pusę Jerred, ji atskleidė jam, su kokiais iššūkiais ji susiduria ir kaip su jais tvarkosi. Jerred ją pamilo nepaisant jos trūkumų ir buvo pasiruošęs būti šalia jos ir džiaugsme ir varge.

Reklama

Būtent todėl jis ir nusprendė praleisti visą gyvenimą su mylima moterimi ir pasipiršo Nikki. Vestuvių metu Nikki mama slapta, nematant dukrai, žentui įteikė voką, kuriame ji parašė jam atvirą laišką. Apie laišką Nikki nežinojo nieko iki tol, kol praėjus dešimtmečiui jos mama susirgo vėžiu.

Reklama

Nikki gyvenimas atrodė tuoj subyrės į šipulius. Nepaisant to, kad ji turi savo šeimą, mylimą vyrą ir 3 vaikus, jos ryšys su mama išliko toks pats stiprus, kaip ir nuo mažų dienų. Ji negalėjo įsivaizduoti gyvenimą be mamos ir pokalbių su ja, tačiau likimas buvo negailestingas ir Nikki galiausiai teko atsisveikinti su vėžiui pralaimėjusia mama.

Tik po uošvienės mirties, bandant padėti žmonai susitvarkyti su skausmingu gedulu, Jerred atskleidė Nikki paslaptį apie per vestuves gautą laiškelį. Vyras papasakojo, kokią didelę auką padarė tą dieną jos mama, kuri savo laiške jau tada perleido “estafetę” jam ir pasidalino instrukcijomis, “kaip tapti Nikki žmogumi”.

Reklama

Žmogumi, kuris padės jai susitvarkyti su jos sunkumais taip, kaip tai yra efektyviausia ir veiksmingiausia. Nikki net nepastebėjo, kad po vestuvių slapta gavęs mamos instrukcijas, jis iš tikrųjų sugebėjo tapti jos pagrindiniu ramsčiu sunkioms akimirkoms. Pagrindinė buvo kelių žingsnių instrukcija:

1 žingsnis : Įsiklausyk.

2 žingsnis : Pasiklausyk šiek tiek dar.

3 žingsnis: Nesistenk išspręsti jos problemos.

4 žingsnis: pasakyk jai, kad ją supranti. 

5 žingsnis : Klausykis tol, kol ji kalbėdama neišspręs savo problemos pati. Ji visada tai sugeba. Ji dar pati to nesuvoks, tačiau jos problema bus jau išspręsta. 

Reklama

Nors mama tada dar tikrai nesiruošė mirti, tačiau ji žinojo, kad nebus šalia amžinai, todėl jai būtina buvo pasidalinti išmintimi su dukros partneriu, kuris bus su ja iki galo. Pagrindinė jos paslaptis buvo išmokyti Jerred klausytis savo žmonos, kai jai sunku. Tai buvo tokia paprasta, tačiau neįkainojama išmintis, kuri iš tikrųjų padėjo jam tapti geru vyru ir partneriu.

Nikki visada galvojo, kad jos mama savo patarimais padeda jai geriausiai, tačiau tiesa buvo ta, kad ji buvo tik gera klausytoja, kuri leido dukrai visas savo problemas išspręsti pačiai, to paties išsiliejimo metu. Nikki niekada nesuvokė, kad mama padovanojo žentui tokią neįkainojamą dovaną – savo sėkmės su dukra paslaptį, kuri buvo neįtikėtinai paprasta.

Netekti vieno iš tėvų yra labai skaudu, tačiau santykiai su jais nemiršta dar ilgą laiką po to, kai visos gėlės ant kapų sudžiūva. Jie tęsiasi mintyse, prisiminimuose, senuose patarimuose. Nikki mama paliko savo žentui išmintį, kuria pasinaudoti galime visi ir ne tik santuokoje, bet ir bendraujant su draugais bei kitais mūsų gyvenime brangiais žmonėmis. 

Reklama