Skip to main content

Vestuvių metu perskaitytas dėdės laiškas privertė susigraudinti nuotaką

Nuotaka iš Niujorko valstijos savo vestuvių metu tikrai nesitikėjo prapliupti ašaromis, tačiau būtent taip ir įvyko. Šventės metu merginos dėdė suteikė tokią staigmeną dukterėčiai, kokios ji nesitikėjo.

Reklama

Emily šventėje trūko vieno jai svarbaus žmogaus – jos tėvo, kuris mirė nuo vėžio kai mergaitei buvo tik 8-eri. Praėjo 15 metų ir mergaitė tapo gražia jauna moterimi, kuri buvo pasiruošusi sukurti savo šeimą. Nepaprastai jautri akimirka atėjo vestuvių metu tada, kai Emilė dėdė pradėjo skaityti laišką, kuris prasidėjo taip : “Mano brangiausiajai dukrai Emily”.

Mergina suprato, kad tėvas prieš savo mirtį paliko nuostabią dovaną. “Tu esi mano širdis, mano siela, ir visada tokia išliksi. Rašau tau šį laišką norėdamas pasakyti, kad nors ir nedalyvausiu fiziškai tavo vestuvių šventėje, būsiu šalia dvasiškai. Tu buvai mano saule mano tamsiausiomis dienomis. Noriu, kad tu turėtum pačią nuostabiausią meilę ir gyvenimą, kokį Dievas gali tau duoti.”

Reklama

Mergina netruko prapliupti ašaromis, o jos naujasis vyras guodė ją švelniai laikydamas jos ranką. Buvo aišku, kad jos velionis tėvas parašė šį laišką likus dienoms iki jo mirties. Jis patikėjo šį laišką savo žmonai, nuotakos mamai, išlaikyti iki pat lemtingosios dienos.

Reklama

“Aš meldžiu tavo vyro vertinti tave, gerbti ir mylėti. Aš tave myliu, Emily, ir žinau, kad tavo išrinktasis yra pats geriausias. Aš visada būsiu šalia, kur tu bebūtum, taip pat šalia tavo vyro. Kreipiuosi dabar į jį: aš negalėjau tavęs ištardyti, įvertinti, koks tu esi ar kokie tavo tikslai dėl mano dukros. Aš negalėjau pagrasinti savo šautuvu, kurį turėjau šalia lovos, tačiau dabar galiu viena- tau vaidentis”.

Reklama

Tą akimirką visa salė prapliupo juokais dėl tokio velionio tėvo humoro jausmo, o jaunikis tik nervingai papurtė galvą. Akimirka buvo karčiai saldi, nes ašaras praskaidrino gardus juokas.
“Elkis su ja kaip su princese, nes ji to verta. Ir ji tau bus geriausia karalienė.”

Reklama

Nors jaunosios tėvo tą dieną nebuvo šalia, to laiško dėka visi jautė jo buvimą šalia. Tokia nepaprasta dovana lydės prisiminimuose porą visą gyvenimą.

Reklama