Skip to main content

Vienišas benamis net tris metus kasdien stovėjo toje pačioje sankryžoje. Viskas pasikeitė, kai jį pakalbino viena praeivė

Gera žinoti, kad pasaulyje, kuriame daug kas yra tapę savanaudžiais individualistais, egzistuoja žmonės, kuriems rūpi kito žmogaus kančia. Benamis vardu Viktor atkreipė daugelio žmonių dėmesį, nes jis kasdien, lietui lyjant ar saulei šviečiant, stovėjo toje pačioje sankryžoje it kažko laukdamas.

Reklama

Prie jo prieidinėjo miestelėnai, pasidalindavo maistu, drabužiais, tačiau niekas niekada taip ir nežinojo, ko jis ten laukia. Vietinė verslininkė Ginger Sprouse, kuriai priklauso kulinarijos mokykla, pravažiuodavo ir praeidavo pro Viktor kartais iki keleto kartų per dieną. Vieną dieną ji neištvėrė ir smalsumo vedina užkalbino benamį.

Victor Hubbard buvo 32-ejų metų vyras, benamis, kuris taip pat turėjo psichologinių sutrikimų. Tačiau jis garsėjo savo mandagumu ir nepaisant protinių sunkumų, jis visada būdavo labai mielas ir draugiškas visiems, kas jį pakalbindavo. Tuo įsitikino ir Ginger, kuri sustojo ilgesniam pokalbiui su paslaptingu benamiu.

Reklama

Ji pagaliau sužinojo, kodėl Victor čia kasdien stovi, tačiau atsakymas ją nuliūdino. Pasirodo, kad vyras laukia čia savo mamos, kurios jis nematė jau trejetą metų. Nors jis buvo negailestingai apleistas, jis jos ilgėjosi ir tikėjosi vieną dieną ją pamatyti. Ginger buvo giliai sujaudinta dėl benamio situacijos, o kadangi artėjo žiemos metas, ji sunerimo ir dėl vyro pastogės.

Reklama

Ji ir toliau nutarė kasdien lankyti Victor toje pačioje vietoje savo pietų pertraukos metu. Ilgai netrukus ji nusprendė, kad jos rankose yra galimybės jam padėti. Ginger nutarė pasiūlyti peržiemoti jam savo namuose. Victor negalėjo tverti savame kailyje iš džiaugsmo, nes jam dėl savo negalios susitvarkyti gyvenime jam labai trūko elementaraus palaikymo.

Per sekančius keletą mėnesių Ginger suteikė Victor tinkamą medicininę ir psichologinę pagalbą, jo savijauta pagerėjo. Ji nusprendė dalintis Victor progresu specialiai jam sukurtame Facebook puslapyje, kur vyro progresą sekantys žmonės bendrai finansavo ir kelionę pas akių gydytoją.

Reklama

Vyras po ilgų metų labai blogo regėjimo vėl galėjo matyti pasaulį ryškiai. Jis akivaizdžiai keitėsi fiziškai, priaugo svorio, o nuo jo veido niekada nedingo šypsena. Visiems teko galimybė iš arti per įvairius video pamatyti, koks mandagus ir geras žmogus yra Victor. Netrukus jam buvo suaukota per 16 000 dolerių, kuriuos jis panaudos apgyvendinimui.

Reklama

Jis taip pat pradėjo dirbti su Ginger jos kulinarinėje mokykloje, kur pasireiškė jo talentai virtuvėje. Tačiau didžiausia dovana Victor buvo atnaujintas ryšys su savo dėde, kuris pamatė Victor nuotraukas internete.

Taip vienos moters pokalbis išaugo į didelę gausybę draugų ir naujai atrastą šeimą. Dabar Teksaso gatvėse buvo vienu benamiu mažiau, ir viskas buvo vienos moters gerumo dėka. Ginger ne tik pakeitė Victor gyvenimą, tačiau ir pati kardinaliai pakeitė požiūrį į savo gyvenimą.

Ši draugystė, kuri tapo stipresnė nei šeimyninis ryšys, įkvėpė moterį net parašyti knygą apie jos gyvenimą pakeitusią pažintį.

Susipažinkite su Victor žemiau esančiame žinių reportaže anglų kalba:

 

Reklama