Skip to main content

Vienišas tėvas sužinojo, kad jo pavyzdinga dukra tyčiojasi iš bendraamžių mokykloje. Tą pačią dieną tėvas padarė tai, ko jo dukra nepamirš ilgai

Dauguma tėvų tikisi, kad jų vaikai užaugę taps produktyvia, išauklėta ir pavyzdinga visuomenės dalimi. Tačiau retai kada tėvai žino absoliučiai viską apie savo vaikus, ypač paauglystėje. Vienišas tėvas, auginęs 3 mergaites, tikėjo tuo, kad jo dukros yra tikri angelai.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tokią nuomonę apie savo vaikus vyras turėjo ne veltui – jos iš tikrųjų mokėsi puikiai, niekada nesukėlė problemų mokykloje, o namuose elgėsi taip pat pavyzdingai. Galima tik įsivaizduoti kokį šoką vyras patyrė sulaukęs skambučio iš vienos jo vyriausios dukros bendraklasės mamos. Tėvui buvo pranešta, kad dėl jo dukros kurstomų patyčių kita mergaitė norėjo nusižudyti.

Asociatyvi nuotrauka

Susijaudinusi mergaitės mama skambino iš ligoninės, kurioje gulėjo save sužalojusi paauglė. Šokiruotas tėvas netrukus pradėjo ir savo tyrimą. Anot bendraklasės mamos suteiktos informacijos, jo dukra ir kiti jos draugai fotografavo apkūnią bendraamžę ir šaipėsi platindami jos nuotraukas.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Vyras įsijungė dukros kompiuterį ir iš tikrųjų rado visą rinkinį įvairių vaikų nuotraukų, kurias ji pavadino “storuliai”. Vyro kraujas tiesiog užvirė sužinojus, kad jo mylimas vaikas yra visiškai ne toks, kokį vaizduoja. Jis niekada neturėjo jokio pagrindo tikrinti savo vaikų asmeninius kompiuterius, tačiau jis suprato, kad praleido labai svarbų dalyką pro savo akis. Vyras laukė dukros grįžtant iš mokyklos ir kūrė bausmės planą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau kai paauglė paskambino ir pasakė liekanti pas draugus, vyras dar labiau supyko. Jo paauglė net neišklausiusi jo draudimo būti ne namie padėjo ragelį,  tad vyrui neliko nieko kito tik rasti savo dukrą. Nuvykęs pas minėtą draugę jis savo atžalos nerado, tačiau netoliese esančiame parke susibūrusioje paauglių minioje jis pamatė ir pažįstamą veidą.

Asociatyvi nuotrauka

 

Jo dukra ne tik neklausė tėvo, jam melavo, tačiau ir būdama nepilnametė vartojo alkoholį. Tą akimirką jis nusivedė dukrą namo, kur jos laukė tai, ko ji užsitarnavo. Vienišas tėvas net neįsivaizdavo, kaip stipriai skiriasi tikrasis dukros veidas nuo to, ką apie ją įsivaizdavo jis iki tol. Jis suvokė, kiek daug tėvai gali nežinoti apie savo vaikus, kurie yra gabūs išlaikyti savo sukurtą netikrą gero vaiko fasadą. 

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Vyras tą pačią akimirką nusprendė imtis griežto auklėjimo, o tai reiškia tik vieną – bausmė. Tačiau jauna mergina net neįsivaizdavo, kas jos laukia už melagystes ir tokį elgesį. Visų pirma tėvas atėmė visus elektronikos prietaisus – kompiuterį, mobilųjį, net galimybę žiūrėti televizorių.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tada mergina buvo priversta prisijungti prie savo slaptojo Facebook patyčių puslapio, kurį ji vedė, ir parašyti viešą atsiprašymą visiems už padarytas skriaudas. Kai bus išleista mergaitė, kuri per jos veiksmus yra dabar ligoninėje, dukra privalės asmeniškai jos atsiprašyti. Jos laukė visa vasara namuose be jokių planų su draugais. Tačiau tėvas žinojo, kad tai gali būti per mažai tam, kad jo dukra tikrai suprastų, kokias pasekmes turi jos veiksmai.

Asociatyvi nuotrauka

Nuo to laiko mergina privalės lankytis kas savaitę pas psichologą, atlikti kassavaitinius viešuosius darbus, į kuriuos dukrą įregistruos pats tėvas. Mergina neteko ne tik viso makiažo priemonių, bet ir savo prabangių losjonų ir kitų priemonių, kuriomis ji lepinosi. Jos kambaryje neliko beveik nieko, išskyrus knygas ir pianiną, kurio ji maldavo, bet taip niekada ir negrojo. Tėvas papasakojo apie savo tikslus internete ir sulaukė milžiniško palaikymo.

Asociatyvi nuotrauka

Nors šio tėvo širdis ir dužo sužinojus, koks yra tikrasis dukros veidas, tačiau jis džiaugiasi gavęs šansą pabandyti išauklėti savo atžalą iš naujo, šįkart tinkamai. Tai  buvo karti tiesa vienišam tėvui, tačiau jis pasinaudojo galimybe ištaisyti klaidą tų, už kuriuos jis atsakingas. 

Kaip jūs manote, ar teisingai pasielgė vyras? Ar tai tinkama bausmė už patyčių skleidimą? Ar mergina iš tikrųjų išmoks apie tai, kokias pasėkmes turi jos skaudūs žodžiai kitiems?

Reklama