Skip to main content

Visiem pažįstama aktorė Sandra Bullock savo asmeninio gyvenimo stengiasi neskelbti viešai, todėl mažai kas žino, kad jos vaikai visiškai nepanašūs į ją

Sandra Bullock yra neabejotinai viena atpažįstamiausių aktorių Holivude. Savo karjerą kino ekranuose ji pradėjo būdama 25-erių, 1989-aisiais. 9-tojo dešimtmečio viduryje filmuodamasi tokiose kino juostose kaip “Kol tu miegi” arba “Praktinė magija”, ši aktorė kuo puikiausiai įsitvirtino geidžiamų ir populiarių aktorių sąrašuose.

Reklama

Ilgą laiką Sandra neišvengė paparacių domėjimosi jos asmeniniu gyvenimu, tačiau charizmatiškai aktorei pavyko išlaikyti dalį savo privatumo. Tą ji daro ir iki šiol, nes savo dviejų vaikų moteris viešai nesistengia demonstruoti. Kaip ir daugeliui karjeristų, Sandrai nepavyko ilgą laiką sukurti sėkmingos santuokos ir šeimos, todėl 2010-aisias ji nusprendė įsivaikinti.

Jos pasirinkimas kai kuriuos nustebino, tačiau dauguma nesistebėjo, kad Sandra įsivaikino juodaodį berniuką vardu Louis Bardo. Įdomus sutapimas įvyko tada, kai aktorei po metų nuo įsivaikinimo buvo pasiūlyta vaidinti filme “Nematoma pusė”, kurioje ji vaidino pasiturinčią moterį, kuri priglaudė juodaodį benamį jaunuolį ir jį galiausiai įsivaikino.

Reklama

Nors Sandra nesiekia parodyti, kad ji savo sūnų įsivaikino dėl vadinamos “baltųjų kaltės” (angl. White guilt), kai baltaodžiai asmenys pasirenka kažkaip paremti juodaodžius asmenis dėl praeities opresijos. Sandra nesirinko savo sūnaus pagal rasę, tiesiog ji tuo metu įsimylėjo šį mažylį ir panoro išpildyti viso savo gyvenimo svajonę – tapti mama.

Reklama

Po dviejų metų Sandra vėl pasiryžo įsivaikinti, tad šį kartą jos akys užkliuvo už mažylės Laila. Aktorė pasakojo, kad pamačiusi gilias Laila akis ji žinojo, kad ji turi tapti jos mama. Mergaitei dabar yra 9-eri, o Louis Bardo dabar jau 11-ka.

Aktyvi moteris, užsiimanti labdaringa veikla bei vis dar aktyviai vaidinanti kine, turi visokeriopą pagalbą auginant vaikus iš savo vaikino Bryan Randall. Su juo aktorė kuria santykius jau nuo 2015-ųjų. Moteris džiaugiasi, kad jos partneris myli ne tik ją, tačiau ir jos vaikus.

Reklama

Viena iš priežasčių, kodėl mažai kas žino, kaip šiandien gyvena Sandra Bullock yra ta, kad ji visiškai nesinaudoja socialiniais tinklais. Ji neturi nei Facebook, nei Instagram nei kitų paskyrų. Daugelis tiki, kad Sandra tikrai pasidalintų keletu nuotraukų ir iš savo vaikų gyvenimo, jei ji būtų aktyvi internete.

Reklama

Paskutinis jos ir jos dukros pasirodymas televizijoje buvo trumpas interviu pokalbių laidai, kurioje Sandra ir jos dukra dėkojo medikams, dirbantiems pandemijos metu.

Ši didžiausius kino apdovanojimus pelniusi aktorė turi neabejotinus talentą filmavimo aikštelėje, tačiau tikėtina, kad būti mama jai sekasi net geriau, nei kine. Panašu, kad ji turi labai stiprų motinišką instinktą. Jos pačiais žodžiais tariant – moteris neprivalo pagimdyti vaiko tam, kad jį mylėtų ir augintų juos kaip savus. Atrodo, kad motinystė jai sekasi puikiai!

Reklama