Skip to main content

Vyras ilgai negalvojęs paliko savo žmoną, nes ji tapo paralyžiuota. Tačiau jis labai pasigailėjo, kai pamatė moterį po kelių metų

Riona Kelly gyveno gražų gyvenimą, turėjo mylintį vyrą, augino penkis nuostabius vaikus. Tačiau vieną dieną jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Visa jos idilė pasikeitė per kelias nelaimingo įvykio minutes, kai kai ji atsibudo ligoninėje ir išgirdo savo diagnozę.

Reklama

Po visų sukrėtimų jos vyras nusprendė pabėgti nuo šios nepatogios situacijos. Tačiau jis nežinojo, kad labai greitai dėl to pasigailės. Moteris pateko į eismo įvykį, po kurio liko paralyžiuota žemiau juosmens. Ji išgyveno tikrą fizinį ir moralinį skausmą.

Riona pripažįsta, kad ne vieną kartą galvojo apie savižudybę, ypač po to, kai vyras ją paliko pasibaisėjęs situacija ir išsigandęs to, kas jų laukė. Tuo metu moteris nežinojo, kad ji yra pajėgi daryti neįtikėtinus dalykus.

Reklama

Penkių vaikų mama buvo visiškai paralyžiuota, o gydytojai nežadėjo nieko gero. Ji nežinojo kaip reikės gyventi toliau. Tačiau vienintelę viltį jai suteikė penki nuostabūs ir pilni energijos vaikai. Jai teko kovoti dėl atžalų ateities.

Reklama

Kai vyras ją paliko, sakė, kad jiems jau seniai nesiklosto santykiai ir jis ją palieka ne dėl šio įvykio. Tačiau moteris puikiai suprato tiesą. Jos vyras išsigando, kad turi neįgalią žmoną ir paliko ją kovoti vieną. Pirmiausia ji turėjo minčių apie savižudybę, tačiau po to suprato, kad turi kovoti dėl savo vaikų. Kada Riona kovojo su dramatiškomis mintimis ir buvo arti lūžio taško, ji žiūrėdavo į savo vaikus pilnus meilės ir noro padėti sergančiai mamai. Galų gale ji susiėmė ir pradėjo sunkiausią darbą savo gyvenime dėl jų.

Nors gydytojai nesuteikė jokių šansų, moteris vis tiek kovojo dėl to, kad vėl galėtų atsistoti ant kojų. Pradėjo nežmoniškai sunkią reabilitaciją. Po pusės metų ji jau galėjo pati atsistoti ant kojų. Dar kelių mėnesių bėgyje ji pradėjo daryti savo pirmus žingsnius.

Reklama

Moters fizioterapeutas Keith labai stebėjosi jos užsispyrimu. Jis kaip įmanydamas palaikė jos norą vėl vaikščioti. Gydytojas ir jo pacientė praleido labai daug laiko kartu. Po kažkurio laiko tapo aišku, kad šiuos du žmones jungia stiprūs jausmai. Jie prisipažino vienas kitam, kad nuo pat pradžių jautėsi įsimylėję.

Reklama

Vyras susipažino su Rionos vaikais, kurie jį labai pamilo. Nauja pora sukūrė mylinčią šeimą bei vienas kitą palaikė nuo pat pradžių. Mylimasis matė, kokia nuostabi ir stipri moteris yra Riona, o ji jautė, kad yra mylima.

Vyras, kuris paliko savo žmoną pačiu sunkiausiu metu nežinojo, kad turėjo tokią stiprią moterį. Tik pamatęs ant kojų stovinčios Rionos nuotraukas internete jis suprato, ką prarado. Vyras labai gailėjosi, kad paliko savo žmoną ir vaikus, tačiau kai jis tai suprato, jau buvo vėlu.

Moteris surado savo tikrąją meilę. Dabar ji tvirtina, kad šis įvykis buvo jos likimas, kuris turėjo atsitikti jos gyvenime.Avarija atnešė į jos gyvenimą tai, kas svarbiausia: mylinčius ir ją branginačius žmones.

Reklama