Skip to main content

Vyras nusprendė pamokyti kišenvagius ir nufilmavo savo eksperimentą. Video tapo nepaprastai populiarus

Neimti to, kas tau nepriklauso – yra elementarios geros manieros, kurių jau vaikystėje turime būti išmokinti. Apmaudu, tačiau ne visiems pasisekė to išmokti jauname amžiuje, tad nemažai žmonių pamačius galimybę taip ir pradeda niežėti rankos ką nors nukniaukti. Štai vienas Youtube Vlogeris vardu Tom nusprendė pamokyti vagišius ir susukti smagų filmuką jo sekėjams. Vyras tyčia sukūrė situacijas, kuriose būtų labai lengva iš jo pavogti telefoną.

Reklama

Tačiau visas kuriozas slypėjo pačiame telefone, kuriame Tom įmontavo elektrošoką, kurį jis galėjo valdyti nuotolinio valdymo pulteliu. Filmuko pradžioje vyras įsitaisė autobusų stotelėje ir vaidino, kad miega. Šalia jo gulėjo telefonas, kurį pastebėjo praeivis. Jis atsargiai ir neskubant apžiūrėjo situaciją, apsižvalgė ir neskubom atsisėdęs šalia nukniaukė telefoną. Jam nueinant įvyko tai, ko vagis nesitikėjo – jis buvo nutrenktas elektrošoku. Tada panaši situacija kartojasi klipe dar porą kartų.

Eksperimentuodamas Tom nusprendė pakeisti šiek tiek scenarijų ir telefoną tarsi pametė šalia suoliuko. Atėjusi pora pakėlė telefoną ir nuėjo atsisesti kitur. Tada Tom priėjo prie jų ir paklausė, ar jie nematė telefono, kurį jis pametė. Vyras turėjo šansą padaryti gerą darbą ir atiduoti telefoną jo savininkui.

Reklama

Vietoje to, jis pamelavo, kad nieko nematė. Jis nė nesitikėjo, kad Tom išsitrauks pultelį ir pradės ieškoti savo telefono. To jausmo, kai jam kišenėje suveikė elektrošokas, vagis tikriausiai nepamirš ilgam. Iki šiandien šį video peržiūrėjo jau daugiau nei 16 milijonų vartotojų, o nuomonių dėl tokio eksperimento Tom susilaukė įvairių. Kai kuriems žiūrovams kliuvo tai, kad Tom pats prašėsi būti apvogtas kai taip nesaugojo savo daikto. Tačiau dauguma vis dėlto sutinka, kad vogti apskritai nėra gerai ir kad ir kaip tai atrodytų lengva, tai vis vien nusikaltimas. Tom video galite pažiūrėti ir Jūs:

Reklama