Skip to main content

Vyras padėjo moteriai bėdoje ir pasuko savais keliais. Praėjus 3 metams jis neteko žado, kai sužinojo jo mamą slaugančios moters tapatybę

Gyvenimas dažnai yra nenuspėjamas, tačiau šios istorijos herojaus nuomone, viskas, kas mums nutinka, yra pasiųsta Dievo ir niekada ne veltui. Chris Wright užaugo labai religingoje šeimoje, todėl visą savo gyvenimą žinojo, kad jo kelyje žmonės ir įvykiai atsitinka ne be priežasties. Tuo jis įsitikino ir sutikęs moterį bėdoje.

Reklama

Vieną sekmadienio popietę Chris su šeima važiavo namo iš mišių. Jis pamatė šalikele einančią moterį. Tą dieną lijo labai stiprus lietus, tad Chris suspaudė širdį ir jis išsodinęs šeimą namuose apsisuko ir grįžo padėti moteriai.

Jis ją rado ir toliau einančią keliu, pasikvietė sėsti į automobilį ir sušilti. Moteris vardu TunDe netrukus papasakojo, kad jos kišenėje yra tik 5 doleriai, jos automobilyje pasibaigė kuras ir ji ėjo į artimiausią degalinę Ji netrukus pravirko, nes ji tikrai nesitikėjo, kad kas nors sustos jai padėti.

Reklama

Ji pajuto, tarsi Chris buvo Dievo pasiųstas angelas jai tą dieną. Chris su malonumu užmokėjo už jos degalus ir dar įteikė jai visus grynus, kuriuos jis tada turėjo kišenėje. Tai buvo vos 40 dolerių, tačiau jis nė nežinojo, kiek daug tai reiškė tai moteriai tada. Jis nuvežė ją prie jos automobilio, atsisveikino ir daugiau niekada jos nesutiko. 

Reklama

Praėjo 3 metai, tiek Chris tiek TunDe keliai daugiau nesusikirto ir jie pamiršo net vienas kito vardus.  Chris mamos sveikata staiga pablogėjo dėl Parkinsono ligos ir kitų negalavimų, kuriuos jai diagnozavo vėliau. Moteriai nepadėjo joks gydymas ir netrukus ji jau buvo perkeltą į hospisą, kuriame ja rūpinosi nuostabių seselių komanda.

Chris šeima visada buvo šalia moters, todėl visi labai žavėjosi vienos iš seselių atsidavimu. Vos per savaitę jie labai susidraugavo su ypatinga sesele, kuri susidraugavusi su šeima papasakojo apie savo kelią į seselių gretas. Ji papasakojo, kaip vieną dieną išvaizdus ir labai geras vyras sustojo kelyje ir padėjo jai. Jis sušelpė ją 40-čia dolerių, kurie padėjo jai pragyventi ateinančią savaitę.

Reklama

Tą dieną ji atgavo pasitikėjimą Dievu ir panoro siekti savo seniai užsibrėžtos svajonės. Nors moteris slaugos srityje dirbo per 20 metų, tik dabar ji ryžosi mokytis toliau ir kelti savo kvalifikaciją. Būtent tą akimirką, kai ji paminėjo tuos 40 dolerių, Chris suvokė, kad tai ta pati moteris, su kuria jis susipažino prieš 3 metus.

Reklama

Visi buvo priblokšti tokio gyvenimo vingio ir tokios judviejų lemties vėl susitikti. Visi tą dieną pajuto, kad tas susitikimas prieš keltą metų buvo visai neatsitiktinis. Po kelių savaičių hospise Chris mama mirė. Vienas iš jos paskutinių norų buvo padėti nors vienam žmogui bėdoje. Tada Chris pasitaręs su šeima panoro paprašyti visų giminių ir draugų vietoje gėlių laidotuvėse verčiau paaukoti pinigų TunDe studijų skolai padengti.

Sunkiai besiverčiančios moters skola už studijas tik augo ir ji jau buvo beprarandanti viltį kada nors užbaigti mokslus. Tą dieną Chris siekė surinkti bent 1000 dolerių, tačiau visi neteko žado sulaukę net 20 000 dolerių aukomis. Tą pačią savaitę visiški nepažįstamieji, susižavėję šia istorija paaukojo dar per 17 000 dolerių. Tai buvo neįtikėtina dovana TunDe, kuri dėkojo Dievui už jo palaimą ir jai atsiųstus gerus žmones.

Ši istorija sužavėjo net vieną garsiausių TV pokalbių laidos vedėją Ellen DeGeneres, kuri netrukus prisidėjo dar 10 000 dolerių dovana TunDe studijoms apmokėti.  Nuo to laiko Chris šeima tapo labai artima TunDe, nes ji pirmiausia buvo jiems brangi dėl to atsidavimo, su kuriuo ji buvo šalia paskutinėmis jo mamos gyvenimo dienomis.

Visi šios istorijos herojai įsitikino savo kailiu, koks nenuspėjamas ir gražus gali būti gyvenimas. Mažas geras darbas sujudino visą gerų darbų laviną, kuri apsuko visų gyvenimus 180 laipsnių. Jų atvejis tapo puikiu priminimu daryti gerus darbus nieko nesitikint atgal. Niekada nežinome, kokią milžinišką įtaką gali padaryti mūsų dažnai nedideli, bet nuoširdūs geri poelgiai. 

TunDe ir Chris istorija iš jų pačių lūpų (anglų kalba):

Reklama