Skip to main content

Vyras pastebėjo viešumoje maitinančią mamą ir nusprendė ją sugėdinti. Netrukus jis to labai pasigailėjo, nes gavo atsaką iš ten, kur nesitikėjo

Maitinimas krūtimi yra vienas natūraliausių procesų šioje žemėje. Kiekvienas gimęs kūdikis yra priklausomas nuo mamos pieno, tad pamaitinti savo atžalą tada, kai jis yra alkanas, yra šventas dalykas. Be abejonės egzistuoja žmonės, kurie mano, kad tai yra pernelyg intymus procesas ir turi būti atliekamas be pašalinių akių.

Reklama

Tačiau dažna moteris pasakytų, kad ne jų kaltė yra šio natūralaus veiksmo seksualizavimas ir svetimų žmonių reakcijos į tai, kas jų absoliučiai neliečia. To išmoko ir vienas vyriškis, kuris nusprendė įsikišti ten, kur nereikia ir netrukus labai pasigailėjo.

Jauna mama vardu Tanja Krstic Radusinovic savo Facebook paskyroje papasakojo apie incidentą baseine, kuris netikėtai prajuokino ir pralinksmino tūkstančius žmonių. Tanja maitino savo pusantrų metukų sūnų prieš jo pietų miegą baseine.

Reklama

Ji buvo užsidengusi rankšluosčiu, tačiau net ir tai nepatiko kitam baseino lankytojui – vidutinio amžiaus vyrui. Jis net nesusimąstydamas paklausė Tanja, ar ji iš tikrųjų dabar maitina savo vaiką viešumoje. Kai sutrikusi moteris atsakė “taip”, iš vyro lūpų nuskambėjo tai, kas jam vėliau labai atsirūgo.

Reklama

“Aš nemanau, kad jūs turėtumėte TAI daryti čia”. Tanja neturėjo daug kantrybės ne į savo reikalus besikišantiems žmonėms ir jau norėjo tiesiog smogti šiam vyrui, kai ji pamatė 80-metę močiutę, staiga priartėjusią prie vyro. “Ką tu pasakei šiai mamai, Kevinai?!” – piktai paklausė senolė. Ir kai vyras vardu Kevinas jau norėjo pakartoti tą patį, ką jis pasakė maitinančiai mamai, senutė rėžė toliau jau gerokai pakeltu balsu.

“Po velnių, Kevinai, aš nežinojau kad taip netikusiai tave išauklėjau! Nekalbėsiu su tavimi, kol neatsiprašysi šios moters! Aš tave maitinau krūtimi kol tau sukako 18 mėnesių!!!”
Pasimetęs Kevin nė nesitikėjo, kad už jo neapgalvotas replikas jam velnių išrašys jo paties mama. “Tu man apie tai niekada nepasakojai!”- savo mamai šaukė vyras. “Čia nėra, ką pasakoti, tai yra visiškai normalus dalykas, Kevinai!!”.

Reklama

Tą akimirką Tanja pasimėgavo saldžiu atpildu įkyriam vyrui už tai, kad panoro liepti kitiems daryti taip, kaip jam atrodė teisinga. O tiesa yra ta, kad kiekvienas turėtų rūpintis tik savo reikalais ir leisti kitiems gyventi taip, kaip jiems atrodo geriau.

Reklama