Skip to main content

Vyras su mylimąja atvyko į ligoninę, kur ji turėjo pagimdyti penketuką. Tačiau gydymo įstaigoje paaiškėjo siaubinga moters melagystė

Paul Servat buvo be galo laimingas ir kupinas vilties, kai pristatė savo nėščią merginą Barbarą į ligoninę gimdymui. Mylimoji turėjo jam padovanoti ne vieną, o net penkis vaikučius vienu metu. Bent jau taip visą laiką manė Paul…

Ligoninėje 35-erių metų vyras susitiko su gydytoja, kuri pranešė, kad jis tapo žiauraus melo auka.

Reklama

“Ji netgi leido man išrinkti vardus visiems penkiems vaikams“ – DailyMail pasakojo Paul Servat.

“Aš viską praradau. Tai buvo visas mano gyvenimas“.

Paul Servat su Barbara Bienvenue susipažino internete. Tarp jų greitai užsimezgė ryšys ir netrukus draugystė išsirutuliojo į romantiškus jausmus.

Po dviejų mėnesių Barbara savo vaikinui pranešė, jog yra nėščia. Paul buvo neįtikėtinai laimingas. Jis ruošėsi pirmą kartą tapti tėčiu…

Reklama

Penketuko tėvas 

Iš pradžių Barbara Paului pranešė, jog laukiasi dvynukų. Tačiau vėliau moteris sakė vyrui, kad vaikų skaičius paaugo iki trijų, keturių, o galiausiai ir iki penkių.

Paulą nustebino tokios naujienos, tačiau jis labiau už viską svajojo tapti tėvu. Vyras netgi pranešė savo tėvams, kad jie taps penkių vaikučių seneliais. Tiesą sakant, Paul buvo toks sujaudintas, kad šiomis naujienomis pasidalino ir su vietine žiniasklaida.

Reklama

Pasiruošimas tėvystei

Paul atsakingai ruošėsi šeimos pagausėjimui, todėl iš anksto nupirko penkias lovytes. Nepažįstami žmonės noriai aukojo pinigus ir taip prisidėjo prie šeimos gerovės.

Kai pagaliau atėjo lemtinga diena, Paul nuvežė savo mylimąją į ligoninę.

Netikras nėštumas

Visgi visoms vyro svajonėms nebuvo lemta išsipildyti… Gydytoja pažvelgė į tyrimų rezultatus ir iš karto pranešė, jog moteris nesilaukia ir jokia gyvybė jos kūne taip ir nebuvo užsimezgusi.

Vietoj gimdymo Barbarai buvo paskirta medicininė apžiūra, siekiant išsiaiškinti, ar ji neturi psichikos sutrikimų.

Reklama

Šis moters melas yra sunkiai paaiškinamas, tačiau gydytojai tvirtina, kad jai pasireiškė psichologinis nėštumas. Būtent jo metu pasireiškia visi nėščiosioms būdingi simptomai, tačiau iš tiesų jokio nėštumo nėra…

Net sunku įsivaizduoti, ką šiam vyrui teko išgyventi sužinojus tiesą… Belieka tikėtis, kad jis savo laimę dar sutiks ateityje!

Reklama