Skip to main content

Vyras sužinojo, kad žmona jį išdavė su artimiausiu žmogumi. Tada jis parašė tokį laišką, kuris visus pribloškė

Reklama

Žmona pati pasisakė, kad buvo neištikima vyrui su jam artimu žmogumi.

Vyras viską jai išdėstė laiške:

„Mano brangi buvusioji, buvusi žmona,

Turbūt nustebsi, bet labai džiaugiuosi sužinojęs šią žinią. Taip, Kartu mes pragyvenome visus 7 metus. Bet per šiuos metus tu man nebuvai ideali žmona. Aišku, aš taip pat nebuvau idealus vyras. Dažnai žiūrėjau sporto varžybas, kad negirdėčiau kaip tu amžinai bambi ant manęs. Bet tai vis tiek nepadėdavo. Vis tiek girdėdavau kaip tu amžinai viskuo nepatenkinta.

Kai pakeitei šukuoseną, nusitrumpinai plaukus, aš tau nieko nesakiau, bet man nepatiko tavo nauja šukuoseną. Tu man net priminei vyrą. Bet aš tylėjau, nes nenorėjau tavęs įžeisti. Tu įsikalei į galvą, kad mano mėgstamiausia vakarienė yra kiauliena. Nors aš sakiau, kad kiauliena ne pati skaniausia man mėsa ir aš ją rečiau valgau. Turbūt supainiojai mane su mano broliu.

Ir žinai, kai brolis iš manęs pasiskolino 50 eurų ir po maždaug savaitės atsitiktinai pamačiau naujus naktinius tavo spintoje, kurie kainavo 49 eurus, aš turėjau mažą viltį, jo tai neturi nieko bendra. Manęs tie naktiniai neviliojo.

Reklama

Nepaisant viso to, aš tave vis tiek mylėjau ir tikėjau, jog būsiu pajėgus atlaikyti šią išdavystę. Todėl, kai laimėjau loterijoje, nupirkau mums bilietus į kelionę, kur galėtume tai pamiršti. Maniau, kad galėsime pradėti viską iš naujo. Tačiau, grįžęs radau tavo laišką.

Turbūt, šiame pasaulyje niekas nevyksta šiaip sau. Taip turėjo būti. Tikiuosi, jog būsi laiminga. O tavo laiško dėka aš turiu įrodymą, jog buvai man neištikima ir po teismo negautum iš manęs nė cento. Sėkmės!

Tavo buvęs vyras”

Reklama

Ši istorija rasta interneto platybėse nepatvirtintais šaltiniais. Neturime jokio tikslo klaidinti savo skaitytojo. Šis turinys yra pramoginio pobūdžio.

Reklama