Skip to main content

Vyras vidury baltos dienos sugalvojo pavogti seną automobilį, tačiau jis nenumanė, kas yra jo šeimininkė ir ką ši moteris gali

Kai vagis nusprendė pabandyti pavogti gerokai naudotą 2007-ųjų Honda Civic, automobilio šeimininkė dirbo kirpykloje vos už keliolikos metrų. Vyras manė, kad tai bus lengvas taikinys, tačiau jis negalėjo nuspėti to, kas tuoj nutiks akistatoje su transporto priemonės savininke.

Reklama

Samantha Raahauge pastebėjo, kad į jos automobilio vairuotojo sėdynę įsėdo nepažįstamasis, todėl metusi visus darbus ji išskubėjo į lauką. Stovėjimo aikštelėje ji pribėgo prie nusikaltėlio jos automobilyje ir pareikalavo jo pasiaiškinti, ką jis daro su jai priklausančiu turtu.

Sunkiai dirbanti vieniša mama tikrai nesiruošė juokauti su kažkuo, kas kėsinasi į jos sunkiu darbu užtarnautą daiktą. Vyras tikrai neįsivaizdavo, kad Samantha jo visiškai nebijos, veikiau atvirkščiai – gerai jį pamokys.

Reklama

“Tai yra š****na mašina. Aš dirbu sunkiai, kad net tokią turėčiau. O šis niekšas vaikšto sau ir vagia prastus automobilius iš anksto žinodamas, kad jų savininkai akivaizdžiai nėra aptekę turtais. Taip elgiasi tikri padugnės” – vėliau žurnalistams pasakojo vieniša mama.

Reklama

Nors Samantha ir pripažino, kad pusiau sulaužytas, bet kaip perdažytas automobilis vertas vos 500 dolerių, tačiau jai jis labai reikalingas tam, kad ji turėtų transporto priemonę sau ir savo dukrai. Automobilyje taip pat buvo Samantha dukros pirmoji sportinė uniforma, kuri turi didelę sentimentalią vertę mamai, nes ji savo dukrai skiepija tokias savybes, kurias netrukus ji pademonstravo ir šiam nepažįstamajam.

video kamerų įrašo buvo akivaizdu, kad moteris reikalavo nusikaltelio išlipti iš jos automobilio. Bet praėjus kelioms sekundėms įvyko tai, ko vagis tikriausiai nesitikėjo. Samantha jam užvožė taip, kaip niekam gyvenime to nėra padariusi.

“Aš nežinau, ar tai buvo dievo kumštis, ar Toro kūjis, tačiau aš dėjau jam taip, kad jis tikrai atsimins mane” – pasakojo moteris.

Reklama

Vyras taip išsigando jos, kad pradėjo sprukti iš automobilio pro keleivio dureles. Tačiau Samantha čia nesustojo ir nepabūgo galimai pavojingo ar net ginkluoto vagies. Dauguma žmonių mintyse jaustų, kad turi saugotis tokių žmonių kaip šis vagis. Labai dažnai šie nusikaltėliai yra neprognozuojami ir gali sukelti pavojų aukos gyvybei ir sveikatai, tačiau Sam nepabūgo ir pradėjo jį net vytis.

Reklama

Vagiui pabėgus, Samantha galėjo giliau atsikvėpti ir nurimti, nes ji savo nagais ir kumščiais sugebėjo pastovėti už save ir už savo turtą. Video iš apsaugos kamerų buvo išplatintas vietos gyventojams tam, kad padėtų surasti ir atpažinti šį vagį, tačiau Samantha drąsa buvo tai, kas pavertė šį video labai populiariu internete.

Akivaizdu, ne kiekvienam galima pulti nusikaltėliams į atlapus, nes tai gali pasibaigti labai liūdnai. Tačiau ši moteris pademonstravo ne tik vietos miestelio gyventojams, tačiau jau ir pusei pasaulio, kad su ja juokauti negalima.

Reklama