Skip to main content

Vyras žinojo, kad jo buvusiai žmonai skubiai reikia rasti donoro inkstą, tačiau jis patyrė didžiausią gyvenimo šoką dėl to, kas pasisiūlė padėti

Jim ir Mylaen Merthe jau du dešimtmečius buvo išsiskyrę, tačiau buvę įsimylėjėliai rodė daugeliui savo pavyzdį, kaip reikia bendrauti vienas su kitu po skyrybų. Dviejų vaikų susilaukę Jim ir Mylaen po savo romantiškų santykių nutraukimo liko gerais draugais ne tik dėl vaikų, tačiau ir dėl to, kad jie patys to norėjo.

Reklama

Jų skyrybos buvo kaip reta taikios ir kupinos supratingumo. Nors Mylaen ir toliau gyveno vienišą gyvenimą, Jim po dešimties metų surado naują meilę – Debby. Nauja Jim gyvenimo moteris kone iš karto susipažino su jo buvusia žmona, su kuria Jim bendravo pakankamai dažnai.

Nepaisant savo kaip poros skyrybų, jie buvo du artimi žmonės, turintys du nuostabius ir mylimus vaikus. Jim labai pasisekė, nes jo naujoji Jim meilė Debby buvo irgi labai į šeimą orientuotas žmogus. Moteris iš buvusios santuokos taip pat augino 3 vaikus ir net 2 anūkus. Ji kuo puikiausiai žinojo, koks svarbus yra šeimos ryšių palaikymas ir draugystė.

Reklama

Debby ir Jim buvo šalia ir tada, kai Mylaen sveikata sparčiai ėmė blogėti. Moteris sirgo inkstų liga pastaruosius 30 metų, tačiau tik praėjusiais metais jos organų funkcija susilpnėjo vos iki 8 procentų. Mylaen skubiai reikėjo donoro inksto. Be abejonės, pirmieji tyrimus tinkamumui atliko jų vaikai.

Reklama

Tačiau Jim sūnus nebuvo tinkamas donoras, o dukra nors ir galėtų paaukoti inkstą, ji tuo metu buvo nėščia. Visi nustebo, kai atlikti tyrimus pasiryžo Debbie – naujoji Jim mylimoji. Tiems, kas išgirdo šią istoriją, iš tiesų buvo sunku patikėti tuo, kad nauja Jim gyvenimo moteris turi tokius gerus santykius su jo buvusia žmona. Realybėje beveik neįmanoma rasti tokių žmonių, tačiau ši šeima toliau nenustojo stebinti aplinkinių dar labiau.

Debby atliko vieną tyrimą po kito ir kiekvienas jai parodė, kad ji yra ideali donorė. Moteris vėliau paaiškino, kad paaukoti organą ji norėjo beveik visą savo gyvenimą. Prieš keletą dešimtmečių Debby neteko brolio, kuriam labai reikėjo donoro plaučių. Jis nesulaukė savo išgelbėjimo, todėl moteris pasiryžo savo gyvenime padaryti ką nors didelio žmogui, kuriam to labiausiai reikia.

Reklama

Mylaen situacija buvo it Dievo ženklas, kad Debby privalo jai padėti. Jim ir Debby nusprendė įtvirtinti savo santykius ir susituokė per savo 10-ąsias draugystės metines. Praėjus vos porai dienų po vestuvių Debby išmainė vestuvių suknelę į ligonio chalatą ir kartu su Mylaen jos buvo nugabentos į operacinę. Inksto persodinimo operacija praėjo sėkmingai ir dabar abi moterys jaučiasi puikiai.

Reklama

Kai kiti stebisi Debby poelgiu ir tokia milžiniška dovana savo vyro buvusiai žmonai, moteris turi labai paprastą atsakymą. “Aš turiu anūkų ir kuo puikiausiai žinau, kad tai yra vienas nuostabiausių dalykų pasaulyje. Aš negalėjau ramia širdimi žiūrėti į Mylaen ir žinoti, kad ji gali nesulaukti dienos, kai gims jos pirmasis anūkas.”

„Aš taip pat labai myliu Jim, todėl aš padariau tai ir dėl jo. Jis irgi nusipelno to gyvenimo džiaugsmo dėl anūkų, kurį jis dalinasi su Mylaen” – sakė Debby.  Dabar moterys yra neišskiriamos ir kalbasi kasdien. Tarp jų užsimezgė ne tik nuostabi draugystė, tačiau ir nebe nutraukiamas ryšys, kurį sukūrė Debby suteikdama Mylaen antrą šansą gyvenimui. Iš šių moterų yra ko pasimokyti!

Interviu su šiomis nuostabiomis draugėmis:

Reklama