Skip to main content

Vyro tatuiruotė apskriejo visą internetą. Ar pastebite kas ne taip?

Pasidaryti tatuiruotę mūsų dienomis nėra nieko neįprasto ar reto. Šiandien kas antras žmogus turi bent vieną ar daugiau tatuiruočių, o kai kuriems ši kūno puošyba tampa ir savotiška manija. Kad ir kaip tatuiruočių šalinimo procedūros yra pasistūmėjusios į priekį, žmonės vis tiek tatuiruojasi su pasiryžimu tą piešinį ant kūno nešioti visą likusį gyvenimą.  Vaikinas iš Virdžinijos valstijos JAV nepaprastai džiaugėsi savo gražia tatuiruote, už kurią sumokėjo nei daug nei mažai – 200 dolerių. Tačiau kai kas įvyko ne pagal planą… 

Reklama

Dylan buvo nepaprastai patenkintas viskuo iki kol nesutiko savo draugo ir nepasigyrė nauja tatuiruote. Tada ir paaiškėjo ta didžioji klaida, dėl kurios ši tatuiruotė dabar žinoma visame pasaulyje. Užrašas “Dream Chaser” (vert. “svajonių gaudytojas”) yra užrašytas atbulai! Vaikinas to iš pradžių nepastebėjo, nes juk tatuiruočių studija jam pasirodė tvarkinga ir profesionali. Pati tatuiruotė taip pat atrodo atlikta gražiai, jei ne viską keičianti milžiniška klaida. Kodėl nuotraukoje taip neatrodo? Ogi todėl, kad jis fotografuoja veidrodinį atspindį, kuris yra taisyklingas. Jeigu fotografuoti patį vaikiną, tatuiruotė atrodo visai kitaip. 

Vaikinas, siekiantis reperio karjeros, teigė visada norėjęs tokios tatuiruotės su motyvuojančiu užrašu siekti savo tikslų. Supratus kas nutiko, vaikinas supyko ir nežinojo ką daryti. Pirmiausia jis nufilmavo trumpą video, kuriame jis papasakojo savo sekėjams, kas nutiko. Štai čia ir atsitiko tai, ko jis nesitikėjo – jo video buvo peržiūrėtas 2.5 milijono kartų.

Reklama

Jaunuolis sulaukė labai įvairių reakcijų ir komentarų, tačiau jis nesijaučia nenusivylęs, nes planuoja tęsti visos rankos tatuiruotę ir galbūt pataisyti nevykusį užrašą. Kai kurie komentatoriai siūlė ateityje pavadinti savo vaiką Resahc Maerd ir jau turėti tatuiruotė jo garbei. Kiti užjautė ir piktinosi, kad mūsų laikais dar įmanomos tokios klaidos. Dylan draugai juokavo dėl jo naujosios tatuiruotės, o vaikino šeima vadina jį tiesiog kvailiu. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera – žymus Niujorke gyvenantis tatuiruočių meistras jau pasiūlė vaikinui nemokamą tatuiruotę, kurią užmaskuotų jo dabartinę nevykusią.   

Reklama