Skip to main content

Vyrui atsibodo pastoviai priekaištaujanti žmona, tačiau tai, kaip jis pasielgė norėdamas šią problemą išspręsti, buvo tarsi iš detektyvinio filmo

Malcolm Applegate iš Birmingemo, Jungtinės Karalystės, gyveno pakankamai laimingą vienišą gyvenimą ir dirbo savo mėgstamiausią sodininko darbą. Gali būti, kad darbštus ir savo veiklai atsidavęs vyras todėl ir nesukūrė didelės šeimos ilgą laiką, tačiau antroje savo gyvenimo pusėje jis pagaliau sutiko tą, kurią panoro vestis prie altoriaus.

Reklama

Poros santykiai pirmus tris metus buvo pakankamai geri, tačiau vėliau Malcolm pajuto, kad jo žmonos nepasitenkinimas ir priekaištai pradeda jį negatyviai veikti. Jo antroji pusė buvo vis labiau ir labiau nepatenkinta tuo, kad vyras daug dirbo ir mažai laiko praleisdavo namuose. Pripažinkime, taip nutinka retkarčiais bene kiekvienoje poroje.

Tačiau Malcolm negalėjo atsisakyti savo mėgiamo viso gyvenimo užsiėmimo dėl to, kad kažkam tai nepatinka. Jų santykiai pasiekė lūžio tašką, kurio metu vyras nusprendė tiesiog pabėgti. Nenorėdamas palikti akivaizdžių pėdsakų po savęs, Malcolm nusprendė judėti link Londono dviračiu. Jo laukė netrumpa kelionė, tačiau jis džiaugėsi judėdamas tolyn nuo savo rūpesčių.

Reklama

Deja, pusiaukelėje į didmiestį vyro dviratis buvo pavogtas, tad likusį kelią jis ėjo pėsčiomis. Pasiekęs pietvakarių Londono apylinkes jis nusprendė apsistoti vešliame, mažai lankomame miške. Pakankamai švelnus Jungtinės Karalystės klimatas leido vyrui pragyventi miške su kitais “stovyklautojais” net 10 metų!

Reklama

Per visą tą laiką savo artimiesiems jis buvo tiesiog dingęs kaip į vandenį. Išgyveno Malcolm uždarbiaudamas žmonėms privačiai su jų sodais. Tačiau kai toks gyvenimas jam pagaliau pabodo, jis vėl pajudėjo link Londono miesto ir galiausiai nusprendė pranešti apie savo egzistavimą šeimai ir žmonai.

Vargšė moteris galvojo, kad jis seniai miręs, o jo dingimo laikotarpio pradžioje, ji apieškojo visas benamių prieglaudas ir hostelius, tačiau jo nerado. Malcolm gavo stogą virš galvos organizacijos, besirūpinančios benamiais, dėka ir paskambino šeimai. Visi pajuto didelį palengvėjimą ir džiaugsmą, kad vyras yra gyvas.

Reklama

Be abejonės, toks jo poelgis buvo neįtikėtinai savanaudiškas, žiaurus ir nelabai pateisinamas. Tai, ką turėjo išgyventi jo šeima ir artimieji, buvo siaubinga. Tačiau kai Malcolm apie savo istoriją pasakojo žurnalistams, jo veide buvo šypsena. Vyras dabar gyvendamas Londone dirba įvairiausius jam siūlomus darbus ir vėl džiaugiasi gyvenimo laisve. Jis pripažino, kad yra paprastai laimingas ir savo kailiu įsitikino – santuokinis gyvenimas yra tikrai ne kiekvienam!

Reklama