Skip to main content

Vyrui įgriso nuomininkai, kurie nemoka savo skolų ir neišsikrausto iš nuomojamų būstų. Tai, kaip pasielgė šeimininkas, sukėlė didelį skandalą, bet buvo legalu

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų galime pasidalinti kokia nors problema, kurią sukėlė per pasaulį nusiritusi, prieš daugiau nei metus prasidėjusi koronaviruso pandemija. Kai visas pasaulis karantinavosi siekiant sumažinti viruso plitimą, tuo pat metu daug žmonių neteko darbų.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kiti patyrė daug nepatogumų darbams persikėlus į savo namų svetaines ir miegamuosius. Neabejotina, kad kai kurie žmonės iš tiesų patyrė daug tiek finansinių, tiek psichologinių ir sveikatos problemų. Daugelis pasaulio valstybių vienaip ar kitaip stengėsi apsaugoti pažeidžiamus finansiškai žmones įvedant įstatymą, draudžiantį iškraustyti jėga nuomininkus, nepaisant skolų.

Asociatyvi nuotrauka

Šis įstatymas buvo tikras išsigelbėjimas darbus praradusiems žmonėms, kuriems ir būsto praradimas būtų tiesioginis kelias į benamio gyvenimą. Tačiau kai kurie žmonės pasinaudojo situacija ir piktybiškai nusprendė nemokėti nuomotojams pinigų. Taip pasijuto ir Kevin Nowak, kuris nuomoja keletą būstų Lancaster miestelyje, Niujorko valstijoje.

Reklama

Jis pavargo nuo nesibaigiančio konflikto net su keletu iš nuomininkų, kurių skolos jam auga kiekvieną mėnesį. Vyras yra įsitikinęs ir turi tam pagrįstų įrodymų, kad jo būstuose gyvena žmonės, piktybiškai nemokantys nuomos mokesčio ir auginantys skolas iki 10 ar net daugiau tūkstančių.

Reklama

Šiuo metu galioja įstatymas, kuris draudžia Kevin priverstinai iškeldinti jam priklausančiuose butuose gyvenančius dykai žmones. Kadangi prašymai pradėti padengti savo skolas nepadėjo, vyras nusprendė pasielgti kitaip. Ant savo nuomojamų namų stogų Kevin dažais užrašė žinutes, kurias mato dabar visas miestelis. Visi jie yra panašaus pobūdžio, pavyzdžiui. – “Lisa ir Mark yra skolingi 11, 000 dolerių už nuomą”.

Tokiu būdu vyras nusprendė sugėdinti nemokius savo nuomininkus ir taip juos paskatinti pradėti mokėti savo skolas. Iš tiesų, daug kas mano, kad keletą nekilnojamo turto objektų turintis vyras elgiasi negražiai. Tačiau jo paties teisių šiai dienai negina niekas.

Reklama

Jis privalo mokėti paskolas bankams kiekvieną mėnesį, tad negaudamas nuomos mokesčio iš nuomininkų jis klimpsta taip pat į didelę bėdą. Nemažai miestelio gyventojų sureagavo labai neigiamai į tokius užrašus ant namo sienų ar stogų, tačiau Kevin teigia, kad jis nieko neįžeidė ir ant savo turto tiesiog parašė faktą.

Reklama

 “Įstatymas sako, kad aš negaliu iškeldinti įsiskolinusių nuomininkų, tačiau tai nereiškia, kad aš negaliu reikalauti kas mėnesį susimokėti privalomąjį nuomos mokestį” – žurnalistams sakė vyras. – ”Aš siūlau visiems pagalvoti ir apie mano situaciją. Aš nesu koks milijonierius, kuriam būtų vienodai, jam moka nuomą ar ne. Aš paprastas žmogus, kuris taip pat turi išmaitinti savo šeimą. Nemokantys nuomos žmonės mane taip pat stumia į dideles finansines problemas, todėl nemanau, kad aš esu šioje situacijoje vienintelis blogietis”. 

Nors šis savininko žingsnis sukėlė tikrą audrą diskusijų, svarbiausias dalykas yra tai, kad jo veiksmai buvo visiškai legalūs. retai kada situacija būna konkreti ir paprastai išsprendžiama. Ši istorija yra puikus pavyzdys situacijos, kai abi pusės yra nukentėjusios, tad negalime taip paprastai nuspręsti, kas elgiasi teisingai, o kas ne. 

Reklama