Skip to main content

Žmonės netiki, kad šie vaikai yra dvyniai, nes jie yra visiškai skirtingos odos spalvos

Motina, pirmą kartą pamačiusi savo vaikus, pagalvojo, kad jai paduotas ne tas kūdikis. Nigerijoje gimusi fotografė iš Kalgario, 38-erių Judith Nwokocha nustebo, kai pirmą kartą susitiko su savo berniuku Kamsi, kuris buvo juodas, ir savo mergaite Kachi, kuriai vėliau buvo diagnozuotas albinizmas.

Reklama

Albinizmas yra paveldimas ir jei abu tėvai turi ydingą geną, vienas iš keturių šansų, kad jų vaikas gims su liga, kuri paveikė Kachi, bet ne jos brolį dvynį. Netrukus po to, kai sužinojo, kad yra nėščia, Juditai dar buvo pranešta, kad dvyniai gali gimti su dauno sindromu. Mergaitė augimo prasme šiek tiek atsilieka nuo brolio.

„Daugelis žmonių netiki, kad jie yra dvyniai“, – pasakojo Judith. – „Taip pat juos glumina Kachi plaukų struktūra. Kažkas manęs paklausė: „Kur jos tėvai?“. Kai pasakiau, kad esu abiejų šių dvynių mama, niekas negali pamatyti ir tik pamatau jų veiduose šoko išraišką. Laimei, neigiamų atsiliepimų beveik nebuvo ir dauguma sakė, kad mano vaikai yra gražūs”.

Reklama

„Buvau šokiruota“, – Judith pasakojo apie tą akimirką, kai pirmą kartą laikė Kachi. – „Maniau, kad jie man padavė kažkieno kito kūdikį ir negalėjau patikėti kad ji mano. Niekada negalėjau pagalvoti, kad turėsiu albinosą kūdikį, nes tokių atvejų neturime nei mano, nei vyro šeimoje. Tai buvo tikras šokas man, tada aš tik galvojau: „Ką jie daro, kodėl man padovanojo kažkieno kūdikį? Bet vėliau aš tiesiog džiaugiausi, nes jie abu buvo sveiki ir tiesiog tobuli. Tik tiek, kad mergaitė kitokios spalvos.”

Reklama

Iš pradžių pora bandė spręsti mergaitės albinizmo problemą, kreipėsi į specialistus, ėjo į konsultacijas. Tačiau, palaipsniui tėvai pradėjo kitaip matyti savo dukterį.

„Aš pradėjau be galo ją mylėti tokią, kokia yra. Pradėjau žavėtis jos auksiniais plaukais, rudomis akimis, rausvomis lūpomis ir visais išskirtinumais, kuriuos ji turėjo. Be to, visiems žmonėms, kuriems ją rodžiau, dukra atrodė išskirtinė ir įdomi. Ji visada sulaukdavo daug dėmesio ir žmonės ja labai žavėjosi” – pasakojo Judith.

 

Reklama