Skip to main content

40-metė mokytoja neteko 71 kilogramo, tačiau tai ji darė ne dėl savo išvaizdos, o tam, kad padėti klasės draugei

Pamela Ann Davis kaip ir daugelis moterų visą gyvenimą sunkiai susitvarkė su savo svorio kontrole. Ji laikydavosi dietų, po kurių svoris jai grįždavo dvigubai. Šis scenarijus jau nieko nenustebina, nes jau seniai įrodyta, kad dietos neveikia. Pagrindinis sėkmės receptas yra keisti valgymo įpročius visam gyvenimui.

Reklama

Paskutinis lašas Pamela buvo kai jos dukra parodė jai nuotrauką, kurią ji padarė paskutinio vakarėlio metu. 136 kilogramus sverianti moteris pasišlykštėjo savimi. Ji nusprendė pradėti gyventi kitaip ir svorio panoro atsikratyti tik gerai patikrintu sveikesnės mitybos būdu.

Ji pamažu pakeitė nesveikus produktus sevikesnėmis alternatyvomis, kepė picą su mažesnio riebumo sūriu ir su daugiau daržovių, valgė mėsainį su neriebia mėsa ir pilno grūdo bandelėmis. Ji nepuolė valgyti vien salotų, nes žinojo, kad laikini sprendimai priveda tik prie grįžimo prie senų įpročių.

Reklama

Pamela sekėsi puikiai, jos svoris krito ir ji jautėsi vis geriau ir geriau. Tačiau ji jautė, kad jos motyvacija nėra pakankamai stipri norint tęsti sveiką gyvenseną ilgesniam laikui. Visai netikėtai ji pamatė klasiokės, kurios nematė 20 metų, įrašą Facebook tinkle.

Reklama

Jennifer Trevino visą gyvenimą kovojo su diabetu ir dabar jai skubiai reikėjo naujo inksto, nes dėl 4 stadijos inkstų nepakankamumo jai grėsė mirtis. Jennifer buvo praktiškai nepažįstamoji Pamelai, nes jos nebuvo artimos draugės mokykloje, o per pastaruosius 20 metų jos visiškai neturėjo jokio ryšio.

Tačiau dabar Pamela buvo pasiryžusi padėti jai ir tuo pat metu sukurti naują motyvaciją svoriui mesti. Pamela atliko kraujo tyrimus, kurie parodė, kad jos inkstas idealiai tinka donorystei. Jennifer užplūdo džiaugsmo ašaros, ji nežinojo tinkamų žodžių, kurie galėtų išreikšti jos dėkingumą.

Reklama

Netrukus moterys susitiko ir tarp jų užsimezgė labai stiprus ryšys. Pamela turėjo numesti dar 36 kilogramus tam, kad galėtų būti operuojama. Ji suėmė save į rankas ir intensyviai sportuojant bei laikantis griežtos dietos ji per 3 mėnesius pasiekė tikslą.

Reklama

Prieš operaciją moteris jau svėrė 65 kilogramus ir džiaugiasi darydama didžiausią darbą savo gyvenime. Jennifer iki pat paskutinės akimirkos negalėjo patikėti, kad Pamela taip dėl jos aukojasi. Pati Pamela negalėjo paaiškinti savo motyvacijos, ji tik jautė, kad taip daryti teisinga.

Laimei, operacijos praėjo sėkmingai ir abi moterys paliko ligoninę vos po poros savaičių. Paaukodama savo inkstą Pamela ne tik išgelbėjo draugės gyvybę. Numetusi daug svorio tam, kad galėtų išgelbėti kitiems gyvybę ji išgelbėjo ir savąją.

Reklama