Skip to main content

Benamis rado piniginę ir grąžino ją senutei, tačiau geriausią apdovanojimą vyrui suteikė ne ji, o jos 12-metė anūkė

Bumerango dėsnis, posakis “ką pasėsi, tą ir pjausi” visada yra apie tą patį – tai, kaip elgiesi tu, tau grįš su kaupu. Nesvarbu, tikite tuo ar ne, kasdienybėje atsiranda daugybė atvejų, kai paprasti žmonės įrodo šio dėsnio tikrumą.

Reklama

Benamis Sean Currey įsitikino, kad jo padarytas geras darbas jam sugrįš su kaupu. Vieną dieną besirausiant konteineryje jis rado piniginę. Joje nebuvo grynųjų, tačiau kažkas išmetė visas korteles ir dokumentus.

Jo benamis draugas buvo susiviliojęs mintimi pasinaudoti kreditinėmis kortelėmis, tačiau Sean nenorėjo taip pasielgti ir nusprendė grąžinti piniginę jos savininkei. Evelyn Topper suprato, kad pametė piniginę tik praėjus valandai po to, kai ji su anūke grįžo iš kavinės. Ji sugrįžo ten, kur galėjo pamesti piniginę, tačiau jos neberado.

Reklama

Kavinukės vaizdo kamerų įrašai atskleidė, kad ji įsidėjo piniginę į liemenės kišenę, tačiau neužsegė užtrauktuko ir piniginė lengvai iškrito. Senyva moteris buvo sugniuždyta, nes be pinigų ir banko kortelių ten buvo jos asmeniniai ir medicininiai dokumentai.

Reklama

Sean rado dokumentuose nurodytą jos telefono numerį ir paskambino moteriai. Ji negalėjo sutvardyti begalinio džiaugsmo ir jaudulio atgavus savo piniginę. Ji buvo nepaprastai dėkinga benamiui, kuris padarė tokį gerą darbą.

Tačiau geriausią apdovanojimą sugalvojo moters 12-metė anūkė. Po poros dienų turėjo įvykti jos “karantino gimtadienis”, kurio metu ji priėmė sveikinimus saugiu atstumu nuo artimųjų ir draugų. Mergaitė dalino padėkos dovanėles ir kartu rinko aukas benamiui už jo gerą darbą.

Reklama

Šiemet vietoje dovanų Mikayla Gounard norėjo surinkti aukų, tačiau iki pat savo gimtadienio ji nebuvo apsisprendusi, kam skirs paramą. Sužinojusi apie vyrą vardu Sean, kuris padėjo jos močiutei, ji suprato, kad tai idealus atvejis gauti jos paramai.

Reklama

Ji turėjo vyro nuotrauką ir krepšelį aukoms. Gimtadienio metu ji surinko šimtus dolerių, kuriuos kitą dieną su mama perdavė Sean. Vyras buvo iki ašarų sujaudintas tokio gerumo ir prisipažino, kad nieko nesitikėjo atgal už paprastą ir dorą savo elgesį.

Vietinės žiniasklaidos video apie Sean, Evely ir Mikayla istoriją:

 

Reklama